Page 1 of 1
Připojení ke hře
Posted: 22:25 23. Mar 2008
by Geileeen
Omlouvám se ale....
Mám stáhnutý všechny ty inzerovaný udělátka, naistalovaný, dokonce jsem se před časem i připojoval. Ale... když se ted zkusím připojit, chvíli koukám do černý obrazovky a pak se systém smiluje a napíše, že jsem byl odpojen a že se to celý nepodařilo.
Čím to je? Nebo čím to může být?
Re: Připojení ke hře
Posted: 22:34 23. Mar 2008
by Kiri
napis mi na ICQ, je dole zkusim ti pomoct.
Re: Připojení ke hře
Posted: 23:51 23. Mar 2008
by Geileeen
Mno, až se Kiri snažil (Diky) dospěli jsme k tomu, že se mi záhadným způsobem změnilo heslo na učtu na webu. Tudíž si nejsem schopen opravit IP, což je podstata všeho problému.
Když se snažím zaregistrovat svůj druhý klíč, napíše mi to, že zadaný CD key už existuje (bodejt by ne, jen se k tom nemužu dostat) a zadaný klíč se neuloží. Tímpádem mi i druhý účet zahlásí "byl jsi zaveden" a pošle mne do patřičných mezí.
Pomoooc.
Re: Připojení ke hře
Posted: 08:51 24. Mar 2008
by Aznar
pokud nemas originalku, tak neni problem vygenerovat novy klic a zaregistrovat se znova
Re: Připojení ke hře
Posted: 09:52 24. Mar 2008
by Kiri
Aznar wrote:pokud nemas originalku, tak neni problem vygenerovat novy klic a zaregistrovat se znova
No prave

takhle se musi pockat na nekoho ochotnyho, kdo smazne ttrebas oba ucty a muze se zalozit komplet new.
No a to heslo se mi zda zahadou, zatim se t nikomu nestalo

pokud vim.
Re: Připojení ke hře
Posted: 11:26 24. Mar 2008
by Aznar
Kiri wrote: No a to heslo se mi zda zahadou, zatim se t nikomu nestalo

pokud vim.
tady bych to videl na klasicky problem mezi zidli a klavesnici

Re: Připojení ke hře
Posted: 15:57 24. Mar 2008
by Geileeen
Aznar wrote:Kiri wrote: No a to heslo se mi zda zahadou, zatim se t nikomu nestalo

pokud vim.
tady bych to videl na klasicky problem mezi zidli a klavesnici

Hloupý je že mi to dělá i na druhém účtu ...
Prostě mam CD klič na hře a ten mi musí odpovídat s tím co zadám. tudíž je pro mě Thalie asi zamčená.
Tedy pokud se nenajde dobrá duše a ten učet nesmaže.
Re: Připojení ke hře
Posted: 20:38 24. Mar 2008
by igor
napiš mi jakej je to acc, buď ti změnim heslo, nebo account smažu
Re: Připojení ke hře
Posted: 23:15 24. Mar 2008
by Kiri
smaz, ale uz sem to psal jaarovi
Re: Připojení ke hře
Posted: 23:19 24. Mar 2008
by igor
Kiri wrote:smaz
napiš mi jakej je to acc, buď ti změnim heslo, nebo account smažu
Re: Připojení ke hře
Posted: 23:21 24. Mar 2008
by Kiri
igor wrote:Kiri wrote:smaz
napiš mi jakej je to acc, buď ti změnim heslo, nebo account smažu
tsi voe, ICQ sme voba a musis psat porat sem?
Re: Připojení ke hře
Posted: 23:25 24. Mar 2008
by igor
Kiri wrote:tsi voe, ICQ sme voba a musis psat porat sem?

to řiká ten pravej

Re: Připojení ke hře
Posted: 23:27 24. Mar 2008
by igor
smazán acc. Neileeen