Page 1 of 1
Karathský vyvolavač
Posted: 18:56 24. Mar 2008
by monstera
lže, tvrdí, že kovář sídlí ve východní čtvrti !
Re: Karathský vyvolavač
Posted: 18:59 24. Mar 2008
by human_wreck
monstera wrote:lže, tvrdí, že kovář sídlí ve východní čtvrti !
No on je tam možná jeden na ty tržnici, není?
Re: Karathský vyvolavač
Posted: 19:00 24. Mar 2008
by Aznar
human_wreck wrote:monstera wrote:lže, tvrdí, že kovář sídlí ve východní čtvrti !
No on je tam možná jeden na ty tržnici, není?
je

Re: Karathský vyvolavač
Posted: 19:11 24. Mar 2008
by monstera
Aznar wrote:human_wreck wrote:monstera wrote:lže, tvrdí, že kovář sídlí ve východní čtvrti !
No on je tam možná jeden na ty tržnici, není?
je

omlouvám se, ale já stánek nepovažoval za sídlo - když někdo sídlí, je to podle mne kamenný obchod .
Re: Karathský vyvolavač
Posted: 19:14 24. Mar 2008
by melvik
monstera wrote:
omlouvám se, ale já stánek nepovažoval za sídlo - když někdo sídlí, je to podle mne kamenný obchod .
On je ten vyvolavač podmazanej. Ho podplatil ten kovar co prodava na stanku kuly reklame. Dokonce sem slysel, ze na tom stanku prodava znackove mece od trpaslicich mistru, ale prej je to podvrh...
Re: Karathský vyvolavač
Posted: 19:55 24. Mar 2008
by Krata
bych ho zmlátil lháře

Re: Karathský vyvolavač
Posted: 01:38 25. Mar 2008
by Sorrow
A kdo ho podmaz, ze vyvolava o vesnici na jihu od Karathy?

Re: Karathský vyvolavač
Posted: 10:37 25. Mar 2008
by kucik
Ani nechtejte vedet, co jsem se dozvedel od jisteho drowskeho NPC barda o podtemnu. Nakonec by me skoro presvedcil, ze nejsem na Thalii, ale v nejakem uplne jinem svete, s jinymi mesty, bohy a slechtickymi rody.
Re: Karathský vyvolavač
Posted: 11:41 25. Mar 2008
by Krata
jo tohle uz sem psal, bard taky trochu keca..

Re: Karathský vyvolavač
Posted: 21:20 25. Mar 2008
by Zyga
coz vo to, par mistopisnejch chybek budiz, ale kdyz mluvi vo transformaci do dridera jako o naky odmene... fuj

Re: Karathský vyvolavač
Posted: 21:27 25. Mar 2008
by photter
Zyga wrote:coz vo to, par mistopisnejch chybek budiz, ale kdyz mluvi vo transformaci do dridera jako o naky odmene... fuj

no, některý drowi reálie to tak podávaj, najzasloužilejší kněžky sou částečně transformovaný do pavouka...jiný to vykládaj opačně, jako trest....nechme karathský votroky tápat v nevědomosti

Re: Karathský vyvolavač
Posted: 07:14 26. Mar 2008
by Krata
Mě by se logičtější zdálo to že to je svátost, pavouk je uctívaná bytost a naše bohyně je Pavoučnice.. myslim že podoba pavouka je spíš zásluha a odměna než trest

Re: Karathský vyvolavač
Posted: 13:21 26. Mar 2008
by Zyga
njn, ja zase znam tu verzi kde se drideri stavaj z drowu ktery neprojdou testem bohyne a je to za trest, ale Xian neni Lolth, tak to na Thalii muze bejt v klidu odmena
Re: Karathský vyvolavač
Posted: 17:08 26. Mar 2008
by DenGrasse
Zyga wrote:njn, ja zase znam tu verzi kde se drideri stavaj z drowu ktery neprojdou testem bohyne a je to za trest, ale Xian neni Lolth, tak to na Thalii muze bejt v klidu odmena
jo to sem čet taky ale na druhou stranu nejvyšší matka je často drider, ne? ta to asi za trest mít nebude....