Page 1 of 2
Stinova zraneni zabiji!!!
Posted: 23:30 24. Mar 2008
by Marvin
No tak sme se prochazeli a tu prisel napad dat si pestni souboj s kamosem

... tak sme zapli stinova zraneni at se nahodou nezabijem a zacli souboj...perem se perem a najednou kamos spadne k zemi, zarve a uz koukam jenom na jeho nevladne telo a na hlasku o zabiti

... kouknu a kamos je v podsveti ...
Nevim zda se to stalo jeste nekomu alebo jenom mne to nefunguje..ale mozna by nebylo spatny kdyby to jeste nekdo vyskosel treba za dohledu DM aby zase nedoslo k umrti ... nebo proste at se prekontroluje script nebo co ...
Re: Stinova zraneni zabiji!!!
Posted: 23:43 24. Mar 2008
by Neithan1
Zdravim, ja sa pridam k stazujucim sa, pretoze som to bol zrovna ja kdo zareval a teraz trcim v podsveti.. mam kompletne screeny o celom zazname boja a naviac je tam mensia perlicka ze sa mi zobrazila hlaska : STINOVA ZRANENI ZAPNUTA 2x po sebe ked som ich prepinal v dusi bytosti.. cize 1 x - STINOVA ZRANENI ZAPNUTA.. klikol som druhy krat - STINOVA ZRANENI ZAPNUTA (to aby nedoslo k zmatkom) bol by som rad ak by ma nejaky hodny DM vyslobodil a ak nie aspon nam napiste kde sa stala chyba
PS : STINOVA ZRANENI VAZNE SKODI VAM I LIDEM VE VASEM OKOLI
PPS : STINOVA ZRANENI OBSAHUJI BENZEN, NISTROSAMINY, FORMALDEHYD A KYANOVODIK
PPPS : HRACI POUZIVAJICI STINOVA ZRANENI UMIRAJI MLADSI
Re: Stinova zraneni zabiji!!!
Posted: 00:36 25. Mar 2008
by photter
to vypadá na nějakou chybku v tom dialogu, když zapínám a vypínám zobrazení zbraní, taky mi to někdy píše stejnej stav dvakrát po sobě a neodpovídá to skutečnosti akorát při tom holt nikoho nezabiju

jinak stínový zranění samy o sobě fungujou, testovali sme, bude jenom chyba v tý hlášce
Re: Stinova zraneni zabiji!!!
Posted: 00:42 25. Mar 2008
by Zyga
jo, ja to testoval taky a nebyl s nima zadnej problem, postava padla k zemi a snad po pul minute se zvedla.
Re: Stinova zraneni zabiji!!!
Posted: 00:50 25. Mar 2008
by Marvin
No ono mne sa pise zobrazeni normalne... to obet ma problemy s hlaskama, ja mam hlasku v poradku akorat sa to proste asi nezapne ... pac mne "vrahovi" se to napsalo dobre, zapnuto ..ale .. vysledek toho "zapnuti" lezi na ceste .... takze pricina smrti neni hlaska...

Re: Stinova zraneni zabiji!!!
Posted: 00:58 25. Mar 2008
by Pivo
Já to vyzkoušel jednou.Nedopadlo to dobře.Nastavil jsem omráčení a začal akci.Společník to bral s humorem.Po chvilce padnul na zem.-9 životů.Než jsem našel lekárnu umřel.Tolik sprostých slov po tellu jsem dlouho nečetl!!Od té doby to raději nezkouším

Re: Stinova zraneni zabiji!!!
Posted: 01:13 25. Mar 2008
by kucik
Ja rikal, ze se to musi vyzkouset. V singlu to holt poradne neotestuju. Od ty doby, co je to na serveru, jsem se nejak nepotkal s DM, nebo jsem si na to nevzpomnel.
Ted uz teda vime aspon ze to nefunguje.
Re: Stinova zraneni zabiji!!!
Posted: 01:14 25. Mar 2008
by photter
Marvin wrote:No ono mne sa pise zobrazeni normalne... to obet ma problemy s hlaskama, ja mam hlasku v poradku akorat sa to proste asi nezapne ... pac mne "vrahovi" se to napsalo dobre, zapnuto ..ale .. vysledek toho "zapnuti" lezi na ceste .... takze pricina smrti neni hlaska...

když ti to místo zapnuto napíše vypnuto tak asi problém máš akorát vo tom nevíš
Re: Stinova zraneni zabiji!!!
Posted: 09:37 25. Mar 2008
by skarbi
Musim říct, že mě se vypisovalo všechno jak mělo. A testovali sme to a všechno OKá, postava se mi po chvilce zvedla. Jediný co, že po odhlášení se to zas přepne na vypnuto. Teda ono je to asi tak dobře

Re: Stinova zraneni zabiji!!!
Posted: 10:48 27. Mar 2008
by Zyga
Neni mozny, ze to nastaveni stinovejch nefunguje kdyz je postava "neozbrojena"?
Re: Stinova zraneni zabiji!!!
Posted: 12:55 27. Mar 2008
by kucik
Zajimalo by me u tech, co to zkouseli, jestli postava napred upadla na zem a pomalu umrela s ubyvajicimi zivoty, nebo jestli ji tech -10 ubylo jedinou ranou. Spousti se tam rozdilne eventy a ikdyz jsem testoval oboji, nejaky hacek by tam mohl byt. Taky by me zajimalo, jestli to bylo nejake specialni utoky.
Zkusim tam pridat nejake ladici info.
Re: Stinova zraneni zabiji!!!
Posted: 14:59 27. Mar 2008
by human_wreck
Včera jsem viděl dvě postavy při stínovém pěstním souboji s tím, že jedna (Hrogbuch Strup) zabila druhou (Ril-arn). Oba celou dobu používali knockdowny, které víceméně resistovali. Při poslední ráně šly Ril-arnovy životy do minusu a on spadl. Strup mu ale poslal ještě jednu ránu se sneakem (kolem 30 dmg) a Ril-arn šel do podsvětí.
Re: Stinova zraneni zabiji!!!
Posted: 20:39 27. Mar 2008
by Neithan1
v nasom pripade bol Marvin o obranom trpaslicom postoji a ja som sa ho zopar krat pokusal zrazit ale netrafil som ani raz (cca 3x) inac sme bojovali holymi rukami a bez zbroje a ziadne finty, zrusil ma ranou ktora ma dala do minusu a potom dalsou pestou ktora ma poslala priamo do podsvetia.
Re: Stinova zraneni zabiji!!!
Posted: 00:16 28. Mar 2008
by Zyga
Nejsem si uplne jistej ale myslim ze ja skarbiho poslal pres -10 rovnou, ale jistej si nejsem, uz je to dlouho
Re: Stinova zraneni zabiji!!!
Posted: 16:57 28. Mar 2008
by skarbi
Taky už je to delší doba, ale mam za to, že sem pod těch -10 šel hnedka...