Page 1 of 1

Frakce

Posted: 10:35 26. Mar 2008
by Theogil I
Jsem rád, že máme hodné správce fóra, kteří po nás uklízí ten binec. Někdy se mi ale zdá, že jsou přepečliví. :wink:

Kanály pod Karhatou, lokace kanály pod chrámy .... bije se tam chátra a broukama. Bližší určení místa ... typl bych to místopisem pod Morusův chrám.

Re: Frakce

Posted: 10:44 26. Mar 2008
by Rejty
Protoze kdyz se vsechno pise do jednoho tematu a jeste to ostatni zaspamujou nejakejma kecama, tak se to snadno ztrati. Zakladejte na kazdou chybu samostatny tema s nazvem chyby a jasnym popisem - co, kde.

Re: Frakce

Posted: 10:48 26. Mar 2008
by Theogil I
Rejty wrote:Protoze kdyz se vsechno pise do jednoho tematu a jeste to ostatni zaspamujou nejakejma kecama, tak se to snadno ztrati. Zakladejte na kazdou chybu samostatny tema s nazvem chyby a jasnym popisem - co, kde.
Provedu pán velkomožný. :D

Re: Frakce

Posted: 10:55 26. Mar 2008
by kucik
Taky proc by se nebili ze jo? Nevidim duvod, proc by se spolu meli snaset. Brouci zerou lidi odjakziva (v nekterych zemich to funguje i naopak).
Jako reseni navrhuju nejak je rozdelit.

Re: Frakce

Posted: 00:59 22. Apr 2008
by DenGrasse
v lokaci u skalistého pobřeží jsem bojoval s kraby, když tu se do bitvy na mé straně zapojili udatný červenáček a zuřivý kos.

Re: Frakce

Posted: 01:05 22. Apr 2008
by nomis_b
DenGrasse wrote:v lokaci u skalistého pobřeží jsem bojoval s kraby, když tu se do bitvy na mé straně zapojili udatný červenáček a zuřivý kos.
to ze mezi sebou souperi hodna zviratka a zla zviratka je celkem na Thalii noralni.
Treba tchor proti kosovy. apod..

z boje zviratek ve venkovnich prostorech bych si hlavu nedelal.. ber to tak, ze meli hlad.
Kdyby to bylo vevnitr v dungeonu, tak tam by to bylo horsi..

P.S: i kdyz boje krys se zombiky sou podle mne take opravnene, prece jim to maso nedaj zadarmo,ne? :P

Re: Frakce

Posted: 07:34 22. Apr 2008
by Shifter
Me se prave ty boje dost libili, samozrejme pokud to bylo v ramci logiky, pekne to ozivilo svet.

Re: Frakce

Posted: 09:22 22. Apr 2008
by kucik
Bud budu vymejslet, jak to opravit, nebo reknu, ze to neni bug ale featura. :mrgreen:

Re: Frakce

Posted: 10:27 22. Apr 2008
by DenGrasse
mě je to v zásadě jedno, ale zpěvné ptactvo uklovávající masožravého kraba zvícího velikosti menšího vlka mi přišlo kapánek přehnané. :mrgreen:

Re: Frakce

Posted: 10:31 22. Apr 2008
by Zyga
tak co, dosly zizaly tak ptaci presli na kraby :wink:

Re: Frakce

Posted: 10:52 22. Apr 2008
by DenGrasse
dobrá, příště si pro ně připravím nějaká podpůrná kouzla :wink: ... ptačí věstník: červeňáček šampion rozkloval na kusy tři modré kraby...