Page 1 of 1
Frakce
Posted: 10:35 26. Mar 2008
by Theogil I
Jsem rád, že máme hodné správce fóra, kteří po nás uklízí ten binec. Někdy se mi ale zdá, že jsou přepečliví.
Kanály pod Karhatou, lokace kanály pod chrámy .... bije se tam chátra a broukama. Bližší určení místa ... typl bych to místopisem pod Morusův chrám.
Re: Frakce
Posted: 10:44 26. Mar 2008
by Rejty
Protoze kdyz se vsechno pise do jednoho tematu a jeste to ostatni zaspamujou nejakejma kecama, tak se to snadno ztrati. Zakladejte na kazdou chybu samostatny tema s nazvem chyby a jasnym popisem - co, kde.
Re: Frakce
Posted: 10:48 26. Mar 2008
by Theogil I
Rejty wrote:Protoze kdyz se vsechno pise do jednoho tematu a jeste to ostatni zaspamujou nejakejma kecama, tak se to snadno ztrati. Zakladejte na kazdou chybu samostatny tema s nazvem chyby a jasnym popisem - co, kde.
Provedu pán velkomožný.

Re: Frakce
Posted: 10:55 26. Mar 2008
by kucik
Taky proc by se nebili ze jo? Nevidim duvod, proc by se spolu meli snaset. Brouci zerou lidi odjakziva (v nekterych zemich to funguje i naopak).
Jako reseni navrhuju nejak je rozdelit.
Re: Frakce
Posted: 00:59 22. Apr 2008
by DenGrasse
v lokaci u skalistého pobřeží jsem bojoval s kraby, když tu se do bitvy na mé straně zapojili udatný červenáček a zuřivý kos.
Re: Frakce
Posted: 01:05 22. Apr 2008
by nomis_b
DenGrasse wrote:v lokaci u skalistého pobřeží jsem bojoval s kraby, když tu se do bitvy na mé straně zapojili udatný červenáček a zuřivý kos.
to ze mezi sebou souperi hodna zviratka a zla zviratka je celkem na Thalii noralni.
Treba tchor proti kosovy. apod..
z boje zviratek ve venkovnich prostorech bych si hlavu nedelal.. ber to tak, ze meli hlad.
Kdyby to bylo vevnitr v dungeonu, tak tam by to bylo horsi..
P.S: i kdyz boje krys se zombiky sou podle mne take opravnene, prece jim to maso nedaj zadarmo,ne?

Re: Frakce
Posted: 07:34 22. Apr 2008
by Shifter
Me se prave ty boje dost libili, samozrejme pokud to bylo v ramci logiky, pekne to ozivilo svet.
Re: Frakce
Posted: 09:22 22. Apr 2008
by kucik
Bud budu vymejslet, jak to opravit, nebo reknu, ze to neni bug ale featura.

Re: Frakce
Posted: 10:27 22. Apr 2008
by DenGrasse
mě je to v zásadě jedno, ale zpěvné ptactvo uklovávající masožravého kraba zvícího velikosti menšího vlka mi přišlo kapánek přehnané.

Re: Frakce
Posted: 10:31 22. Apr 2008
by Zyga
tak co, dosly zizaly tak ptaci presli na kraby

Re: Frakce
Posted: 10:52 22. Apr 2008
by DenGrasse
dobrá, příště si pro ně připravím nějaká podpůrná kouzla

... ptačí věstník: červeňáček šampion rozkloval na kusy tři modré kraby...