Page 1 of 1
HLASENI CHYB
Posted: 10:52 26. Mar 2008
by Rejty
Na kazdou chybu zakladejte samostatne tema s jasnym nazvem chyby a popisem - co, kde, jak... Pote se to presune do spravy chyb a nebo se rovnou opravi. Kdyz se to pise vsechno do jednoho tematu, tak se to snadno prehledne a kdo ma procitat ta kvanta zaspamovanyho textu.
Re: HLASENI CHYB
Posted: 00:19 03. Jun 2009
by kucik
Snazte se co nejpodrobneji popsat chybu. Pokud mate neco s postavou napiste jmeno postavy a ucet. Pokud se jedna o chybu v nejake lokaci, napiste presny nazev lokace, jinak neni mozne misto najit.
Re: HLASENI CHYB
Posted: 23:18 07. Nov 2009
by venomeq
Nechci zakladat novej topic tak to pisnu sem...jedna se o seznam vypisu chyb co mi to vypsalo behem dneska ve hre...
Skript ku_pers_c_open , OID:80022752 , Tag:Ry_dil_trezor Chyba:deleni nulou
Skript ku_perssh_sell , OID:8000 ceaf , Tag:ku_perssh_obchodnik , Chyba:deleni nulou
Skript DMFI_execute , OID:ffffffb9 , Prilis mnoho instrukci
Skript DMFI_univ_4 ,OID:ffffffb9 , prilis mnoho instrukci
Vim ze to sem asi nepatri ale co smazat to muzes kdykoliv a treba ti to helpne pro jistotu.
Re: HLASENI CHYB
Posted: 00:13 08. Nov 2009
by kucik
Hmm, taky jsem na to koukal. Netusim, jak se to stalo, ale nejspis to muze byt problem tech trezoru. Kdo co zrovna delal s obchodnikem ve Svazu v Karathe?
Re: HLASENI CHYB
Posted: 01:55 08. Nov 2009
by Garett
Skript DMFI_execute , OID:ffffffb9 , Prilis mnoho instrukci
Skript DMFI_univ_4 ,OID:ffffffb9 , prilis mnoho instrukci
tak tohle bylo kvuli me, chtel jsem si pres emoce sednout na nejblizsi zidli:(