Page 1 of 2

stínová zraneni

Posted: 03:09 27. Mar 2008
by huhulak
myslim ze to nefunguje, protoze sme si s ril-arnem(moje postava Hrogbuch strup) dali pestni souboj, a oba sme meli predtim zapnuta stinova zraneni( na to sme si dali pozor)
a stalo se to, ze sem ho zabil, dostal se do minusu a umrel

Re: stínová zraneni

Posted: 14:07 28. Mar 2008
by Sveneld
me (hakim) proti moidrinovi - v bitce na noze stinova zraneni fungovala v poradku

Re: stínová zraneni

Posted: 15:20 28. Mar 2008
by kucik

Re: stínová zraneni

Posted: 01:57 22. Apr 2008
by Skipp

Prosím vás čo sú to "stínová zranení" o čom to je :?:

Re: stínová zraneni

Posted: 06:14 22. Apr 2008
by Krata
Když to zapneš v duši bytosti (takový to ucho v invu) stínový zranění tak se nemůe stát že zabiješ dalšího PC, jeho životy klesnou na nulu ale po chvilce se zase zvedne, je to pro CvC

Re: stínová zraneni

Posted: 07:25 22. Apr 2008
by Shifter
Krata wrote:Když to zapneš v duši bytosti (takový to ucho v invu) stínový zranění tak se nemůe stát že zabiješ dalšího PC, jeho životy klesnou na nulu ale po chvilce se zase zvedne, je to pro CvC
Je to pro CvC, pokud se v souboji nechcete opravdu posekat ;) Aby si nemyslel, ze je tvoje povinnost stinove zraneni zapinat pri kazde sarvatce s hracem.

Re: stínová zraneni

Posted: 08:03 22. Apr 2008
by Krata
Detailisto :)

Re: První krev

Posted: 10:38 27. May 2008
by Darien
Můžu se při této příležitosti zeptat - ono je potřeba ty stínový znamení pořád přepíinat nebo jak? Měl jsem za to, že stačí si je jednou přepnout a už budu hráčské postavy zraňovat jen stínově (což znamená, vlastně co, že se samy oživěj? Oživí mi někdo pamět?:)) Každopádně to stačí jednou, ne?

Re: První krev

Posted: 10:54 27. May 2008
by kucik
Přepíná se to jen jednou. Znamená to, že postava neumře, ale leži chvili na zemi a pak se probere.

Re: První krev

Posted: 19:16 27. May 2008
by xyz
Už jsem se přesvědčil, že stínová zranění opravdu nefungují. Zapl jsem je před útokem a stejně dotyčný zemřel...

Re: stínová zraneni

Posted: 19:20 27. May 2008
by Daanri
Ak by vsak este niekto neveril, tak sa moze presvedcit taktiez. V pekle sa totiz poriada vecierok pre vsetkych "omracenych".

Re: stínová zraneni

Posted: 19:36 27. May 2008
by kucik
Jenze ja poznam kulovy, kdyz mi nenapisete tu ladici hlasku. Ja bych to fakt chtel spravit, ale musim sakra vedet, kde je chyba.

Re: stínová zraneni

Posted: 16:09 19. Jun 2008
by Raziel
Ja viem kde je asi chyba. Pretoze som na tomto systeme tiez pracoval, a tiez som tam mal take problemy ako popisuju hraci tu na foru.... nastastie, uz to bezi spolahlivo.

Re: stínová zraneni

Posted: 20:53 20. Jun 2008
by kucik
Chyba je podle me v nastavovani stinovych. Utocnika to identifikuje spravne. Druha chyba je, ze to ted nemam na cem opravit, ale po nedeli uz neco poridim.

Re: stínová zraneni

Posted: 10:14 27. Jun 2008
by kucik
Vyřešeno