Page 1 of 2

Varovanie

Posted: 13:27 29. Mar 2008
by Daanri
Tymto chcem varovat vsetkych hracov pred odpajanim sa pred smrtou. Pokial to DM uvidi v hre caka vas bez milosti DM kill, pokial sa to bude opakovat strhavame lvl postavy. Dufam, ze je to vsetkym jasne. Vdaka.

Re: Varovanie

Posted: 18:27 04. May 2008
by Žorž
Varování č. 2:

Tímto upozorňuji všechny hráče hrající si na kapsáře, že i krádež má jasná pravidla daná logikou světa a není to jenom neomezený skill!

Proto je například nemyslitelné, aby postava na jeden "zátah" vybrala celý inventář (pokud už oběť ví, že ji někdo obírá, jenom ho "nevidí" kvůli skrývání, je jasné, že si majetek drží obezřetelněji), nebo například okrádala při spánku v hostinci (zákaznící mají od pokojů klíče, ač to systémově neodpovídá)...a využívala podobných nedokonalostí a bugů. Výjimkou je pochopitelně OOC dohoda s obětí, která by však ideálně měla být u všech závažnějších vybírání kapes.

Je samozřejmé, že při odhalení podobného zneužívání bude všechna kořist zloději zabavena a odevzdána okradeným, v případě recidivy hrozí významné postihy!

Re: Varovanie

Posted: 21:08 17. Jun 2008
by Daanri
Poprosime vas, aby ste si nevymyslali vlastne subrasy. Subrasy mate dane na fore, kazda ina subrasa, ktoru si vymyslite bude zamietnuta a budete si musiet zakladat novu postavu. Dakujeme za pochopenie.

Re: Varovanie

Posted: 12:33 23. Jun 2008
by Daanri
OOC inzeraty popisom vlasnosti naozaj nepatria do hry na nastenku. Pokial podobne inzeraty v hre na nastenkach este uvidim, budem za ne strhavat xp.

Re: Varovanie

Posted: 15:57 03. Jan 2009
by Rejty
Nedavejte veci z novych obchodu ani craftove vyrobky do perzistentnich kontejneru!!! Znici se, musite to vydrzet do nove perzistence...

Re: Varovanie

Posted: 23:39 19. Jan 2009
by kucik
Vyvolavejte prosim dialog duse bytosti pres prikazy /pc soul, /pc duse nebo /pc dusa. Zjistili jsme, ze pri vyvolani dialogu zaklikanim na dusi, se postava nemusi ulozit. Pri pouziti prikazu se ulozi vzdy.

Re: Varovanie

Posted: 16:55 04. Mar 2009
by Rejty
Vemte si všechny věci ze starých perzistentních trezorů. Co nevidět budou nové (zřejmě po restartu).

Re: Varovanie

Posted: 22:30 25. Mar 2009
by Rejty
Ztráty za pár ztracených herních dnů se kvůli nedohledatelnosti vracet nebudou. Proto nežádejte po DM náhradu.

Re: Varovanie

Posted: 18:47 18. May 2009
by Rejty
Piště patronům daných guild o přijetí či přístup na fórum! Můžou tam přidávat stejně jako já, tak ať se starají! Nepiště mně...

Re: Varovanie

Posted: 18:36 19. May 2009
by kucik
Možná jste si všimli, že vám zmizelo pár příspěvků značné informační hodnoty. Například o tom, na co jste zrovna koukali v televizi. Pokud vás zajímá, kdo je smazal, byl jsem to já a hodlám v tom pokračovat, protože na jeden příspěvek k věci připadne deset zcestných.
Několik členů týmu je tímto stavem již natolik znechucená, že tato vlákna nečte.

Upozorňuji, že za nesmyslné spamování fóra budem udílet BANy na fórum.

Obzvlášť Tretase bych rád informoval, že opravdu nemusí svou přítomností ozvláštnit každé vlákno, sic za to bude náležitě odměněn.

Re: Varovanie

Posted: 15:24 31. May 2009
by Daanri
Niektori hraci sa ocividne nevedia spravat a myslia si, ze urazanim clenov tymu (DM, WB atd.) niecoho asi dosiahnu. Taketo veci tu tolerovat nebudeme. Pokial ktorykolvek hrac pouzije akukolvek nadavku alebo urazku clena tymu, ci uz verejne na fore, alebo v PM, tak dostane automaticky BAN na forum, pokial sa minimalne slusne danemu cloveku neospravedlni.

To iste plati v pripade urazania hracov navzajom. Ak sa chcete urazat navzajom, tak si to rieste osobne alebo cez ine komunikacne kanaly, ale nie tu na fore.

Re: Varovanie

Posted: 13:58 09. Jun 2009
by nomis_b
Predmety polozene na zem zpomaluji server. Pokud mate tedy neco navic, napr: maso, kuzi, vytezene suroviny atd.

prosim :

UKLADEJTE TYTO PREDMETY DO VECI S INVENTAREM !!


tedy: truhel, beden, ale i pozustatku a pod.

JAKYKOLIV PREDMET NA ZEMI ZPOMALUJE SERVER A DELA PAK LAGY !


Nicite si tim hru sami sobe. Kdyz nekdo da do jedne jeskyne 100 predmetu na zem, pak se divte, ze to furt pada.

Re: Varovanie

Posted: 17:12 30. Jun 2009
by DenGrasse
Upozornění!

Pokud vaše postava v důsledku smrti nebo jiném deleveluje, sundejte jí všechny věci, které vyžadují vyšší level než je váš aktuální! Pokud to neuděláte, nepodaří se vám po odlogu se znovu přihlásit do hry!

Re: Varovanie

Posted: 21:23 10. Jul 2009
by DenGrasse
Upozornění!

Craft na Thalii je řešen nezávisle na Bioware craftovývh skillech, které si můžete zvyšovat za body při postupu na level. Všechny body, které do těchto skillů investujete, jsou vám tudíž k ničemu!

Re: Varovanie

Posted: 17:38 12. Feb 2010
by DenGrasse
Upozornění!

Jelikož jistí jedinci nehledí na zásady slušného chování na serveru a nechávají za sebou poházené kůže všude možně, přičemž je stahují za účelem tréninku dovednosti, bude každému, kdo takhle zasviní server, strženo 100 a více craftových bodů stahování.
Pokud je vám jedno, že zatěžujete server a ten pak padá, snad si tohle zapamatujete. Není nic těžkého to po sobě uklidit.