Page 1 of 1
Hostinec v Ivory
Posted: 18:26 31. Mar 2008
by Sorrow
V hospode a to v jihozapadnim roku je obcan kteremu doslova hori ,,koudel u prdele,,
Chce predelat ten roh lokace, zrejme tam je ohen z pochodne.
Re: Hostinec v Ivory
Posted: 18:48 31. Mar 2008
by human_wreck
A venku je do hospody obdelníková díra. Na zahradce pod stříškou. Je skrze ní vidět za hospodu

Re: Hostinec v Ivory
Posted: 21:00 31. Mar 2008
by Sorrow
Jenze to neni nas problem ale nekoho jineho, s tim se nic nenadela, snad tam jen mozna posadit nakej placeblovej tram.
Re: Hostinec v Ivory
Posted: 21:31 31. Mar 2008
by Daanri
Tie ohne som tam v hostincoch rusil, ked som ho robil, lenze z nakeho dovodu sa vzdy zapaluju nanovo ked sa niekto hra s lokaciou v toole. Takze sa mohol nak znova zapalit. To je tiez problem toho tilesetu, ze tam horia ohne vo vzduchu len tak.

Re: Hostinec v Ivory
Posted: 23:55 31. Mar 2008
by Sorrow
To nevim ale bud prehazet typ daneho rohu na ten bez svetla a nebo zkusit vypnout v danem ctverci svetlo zdroje.To by mohlo pomoci.
Re: Hostinec v Ivory
Posted: 06:52 01. Apr 2008
by Daanri
Svetlo v danom stvorci som vypinal, len ak sa niekto hral s danou lokaciou tak sa automaticky zapne zas, uz sa mi to stalo parkrat v toole. Menit rohovy stverec nie, potom by ten hostinec nesedel.

Re: Hostinec v Ivory
Posted: 12:17 01. Apr 2008
by Sorrow
No jo no, to je vec druha, co kdo dalsi tam delal.
K tomu rohu, ono je tam tech stejnejch rohu vic, jen to chce preklikat, sam jsem se s tim uz jednou zlobil u sebe v toolu.
Re: Hostinec v Ivory
Posted: 14:16 01. Apr 2008
by Daanri
Ja viem ze tam je tych rohu vic, ale ziadny prazdny aby tam sli pouzit stoly a stolicky ako pleacabli. Tento bol jediny prazdny. Dany ohen sa ale nak odstrani, teda aspon dovtedy kym tam niekto nebude zase nieco robit.

Re: Hostinec v Ivory
Posted: 19:25 01. Apr 2008
by Sorrow
Jinak jeste, pada to jeste nekomu v tom hostinci v Ivory po vstupu a nebo prochazeni se uvnitr a nebo jen je zavada na mem stole?
Re: Hostinec v Ivory
Posted: 19:29 01. Apr 2008
by Daanri
Mne osobne to tam este nikdy nepadlo, skus sa pohrat trosku s nastavenim grafiky.
Re: Hostinec v Ivory
Posted: 20:37 01. Apr 2008
by Aznar
mne to tam parkrat padlo taky, vetsinou kdyz jsem sel ke krkovickovi
Re: Hostinec v Ivory
Posted: 21:23 01. Apr 2008
by igor
mě to spadne skoro pokaždý, potom musim trpět posměšky jako že sem padavka atd.

Re: Hostinec v Ivory
Posted: 22:19 01. Apr 2008
by monstera
Sorrow wrote:Jinak jeste, pada to jeste nekomu v tom hostinci v Ivory po vstupu a nebo prochazeni se uvnitr a nebo jen je zavada na mem stole?
padá jak jabka na podzim! kousek od krkovičky, nebo při odchodu z hospody...
Re: Hostinec v Ivory
Posted: 11:55 10. Apr 2008
by Peťas
Taktéž padá, závada nebude asi jen na našich příjimačích
