Page 1 of 1

Plivníci - chytací místo

Posted: 18:33 31. Mar 2008
by igor
V lokaci s plivníkama (Prameny potůčku?) se spawnuje jeden z plivníků na místě, z kterýho se nemůže dostat, když plivníka zabiju a jdu stahnout peří, tak tam uvíznu taky :mrgreen: Je to místo přesně nad tim srázem, odkud potok pramení (kus trávy).
Pro ty co se někde chytí: naveďte nějakou jinou nechycenou postavu blízko k sobě, hodťe na ní "follow" a až dotyčnej bude dost daleko od vás, tak za nim "skočíte".

Re: Plivníci - chytací místo

Posted: 21:34 31. Mar 2008
by Daanri
Je to problem toho tilesetu, myslim ze je to sposobene tym, ze dole je riecka namontovana pod tym srazom a nak sa to tam zasekava, jedine to asi nak zahradit pleacablami alebo zrusit tu riecku i ked ta sa mi tam vcelku paci.

Re: Plivníci - chytací místo

Posted: 23:41 31. Mar 2008
by igor
Jo to jo, ten pramen je tam pěknej. Ale divný, že se mi to dřív nestávalo když většina mejch postav je na plivnících odkojená :lol:

Re: Plivníci - chytací místo

Posted: 01:47 01. Apr 2008
by melvik
Mne se to stalo jeste kdysi s brumem, ale na ten retez nasledovani sme nedosly (snazily se robehnout a narazit do me, mlatit do me mecem, strilet sipy ale nic :) ) a nakonec me od tam vyloup DM :)

Re: Plivníci - chytací místo

Posted: 18:26 11. Apr 2008
by Peťas
Nedávno jsem se přesně takhle seknul v jedné hrobce na hřbitově, když jsem šel "stahovat z kůže" :) kostlivce, který přede mnou utekl do nedostupného výklenku, kde ho dostihnul můj meč.
Poté se z toho výklenku nedalo žádným způsobem dostat, ale když jsem zkusil relog, objevil jsem se vedle něj, už ve volné chodbě... Těžko říct, zda je ten relog obecně funkční, ale u mě pomohl..

Re: Plivníci - chytací místo

Posted: 18:33 11. Apr 2008
by Sorrow
K tomu mistu u Plivniku, mozna staci nahoru na ten kopecek polozit takove to ,,nowalk bramble,, pak se tam uz nebude moc nikdo dostat :wink:

Re: Plivníci - chytací místo

Posted: 18:48 11. Apr 2008
by igor
Peťas wrote:Nedávno jsem se přesně takhle seknul v jedné hrobce na hřbitově, když jsem šel "stahovat z kůže" :) kostlivce, který přede mnou utekl do nedostupného výklenku, kde ho dostihnul můj meč.
Poté se z toho výklenku nedalo žádným způsobem dostat, ale když jsem zkusil relog, objevil jsem se vedle něj, už ve volné chodbě... Těžko říct, zda je ten relog obecně funkční, ale u mě pomohl..
mě ne... pomůže jak kdy... trik s "follow" to jistí