Page 1 of 1

Náhodnej generátor

Posted: 18:42 04. Apr 2008
by igor
byl by problém udělat pro nahazování životů vlastní generátor čísel? Už mě fakt nebaví jak mi na každym lvlu padne minimum životů. Dost lidí říká že je to tim že mam feat houževnatost.

Re: Náhodnej generátor

Posted: 18:50 04. Apr 2008
by kucik
Byl. Stejne by se tim nicemu nepomohlo. Bioware chystaj s novym patchem nejakou zhovadilost, ze pujde nastavit, aby se dostavaly plny zivoty. Dokonce to chytrolini vymysleli na klientsky strane. :roll: Par lidi jim to rozmlouvalo a ja jen doufam, ze tam nakonec pridali blokovani tohohle cheatu.

To jen tak na okraj....

Re: Náhodnej generátor

Posted: 23:56 04. Apr 2008
by Pivo
igor wrote:byl by problém udělat pro nahazování životů vlastní generátor čísel? Už mě fakt nebaví jak mi na každym lvlu padne minimum životů. Dost lidí říká že je to tim že mam feat houževnatost.
No nejsi sám!Já už se tomu jen směju :D

Re: Náhodnej generátor

Posted: 00:32 05. Apr 2008
by kucik
No jo no, kostka je holt svine. Taky mam co level to 3hp. Holt boj.