Page 1 of 1
Alchemy Craft
Posted: 23:46 07. Apr 2008
by igor
Protože tu není žádnej flame, a s příchodem alchemy craftu určitě vznikne tak ho založim už teď

Podle toho co sem slyšel tak už se na to fakt těšim

)
Re: Alchemy Craft
Posted: 06:44 08. Apr 2008
by Daanri
Tak toto je uz vazne moc...ty sa tesis na flame? Co takto aspon raz diskutovat normalne bez toho aby sa to zvrhlo do blbeho flamu?
Co takto povedat slusne a bez nakych zbytocnych emocii co je pripadne zle a co treba opravit, pripadne co je dobre, pripadne co doplnit? To by bolo mozno vacsim prinosom ako naky zbytocny flame.
Re: Alchemy Craft
Posted: 06:52 08. Apr 2008
by Kiri
Kde se da koupit nejaka ta prirucka, beham po Karathesem a tam a nikde nejni!!!!
Edit po Daanriho nazoru vejs:
Cele souveti berte v slusne forme, na nikoho nenadavam nikomu nechci ublizovat ... klasicka normalni otazka, kterou pouzivaji deti v prvni tride

. Jo a slusne receno

Re: Alchemy Craft
Posted: 07:00 08. Apr 2008
by Daanri
Po Thalii sa vyskytuju rozny potulni alchymisti, ktori taketo veci predavaju. Aj aj pri Karathe na vcelku vhodnom mieste pre alchymistu (hrbitov).
Su to zatial len testovacie verzie, preto sa nedali do obchodov aby sa mohli lepsie prerabat.
Re: Alchemy Craft
Posted: 07:07 08. Apr 2008
by Kiri
Diik, to mi staci...Pak teda jden postrech, ty stankari chodej domu se slepicema schvalne asi, vid? Protoze krami maj este otevreno, ale stankari uz sou davno pryc.
Re: Alchemy Craft
Posted: 07:12 08. Apr 2008
by Daanri
Jaky stankari? Trochu blizsie specifikuj.
Re: Alchemy Craft
Posted: 08:31 08. Apr 2008
by igor
Daanri wrote:Tak toto je uz vazne moc...ty sa tesis na flame? Co takto aspon raz diskutovat normalne bez toho aby sa to zvrhlo do blbeho flamu?
Neee asi špatně pochopeno nebo napsáno... myslel jsem to v tom smyslu, že to bude určitě každej zkoušet a chválit to, pač podle toho co sem slyšel to vypadá fakt zajímavě. Vždyť flame nemusí bejt jenom o kritizování ne?
Daanri wrote:ty sa tesis na flame?
Na flame??? Těšim se na craft

Re: Alchemy Craft
Posted: 13:03 08. Apr 2008
by Krata
Myslim, že tak třičtvrtě postav na Thalii bude ted umět aspon základy alchymiie
Další bude až s Patchem? nebo se plánuje ještě něco?
Re: Alchemy Craft
Posted: 13:41 08. Apr 2008
by kucik
Na patch se uz asi cekat nebude. Nejspis nezbyde, nez se obejit bez nej a s jeho prichodem craft jen doplnit.
Re: Alchemy Craft
Posted: 16:03 08. Apr 2008
by Kiri
Stankare, mylsim, ti co stojej ruzne v ulickach u stanku a prodavaj ruzny malickosti, v kazdej ctvrti bejva aspon jeden (priblizne)
Re: Alchemy Craft
Posted: 18:13 09. Apr 2008
by fuxxo
no mal by som jednu prosbu: dalo by sa upravit vykup, pokial je uz surovina spracovana (vydestilova, rozdrcena...) aby to uz nekupili napr. hostinsky- pochutiny, vetesnik-trofeje.
hmm?
Re: Alchemy Craft
Posted: 18:34 09. Apr 2008
by igor
fuxxo wrote:no mal by som jednu prosbu: dalo by sa upravit vykup, pokial je uz surovina spracovana (vydestilova, rozdrcena...) aby to uz nekupili napr. hostinsky- pochutiny, vetesnik-trofeje.
hmm?
Ty bys snad od někoho koupil rozmlácený jabka?

Ne, jasný

Já bych chtěl aby se dalo výbuchu uhnout na reflexy... i když já sem vlastně kluk šikovnej a nebouchne mi to

Ale provedení se mi líbí

Pěkné efekty na kotli.
Re: Alchemy Craft
Posted: 18:46 09. Apr 2008
by kucik
Asi je nekde neco zapomenuty. Dulezity je ale rict, co to psalo.