Page 1 of 1

Aranžér

Posted: 23:52 07. Apr 2008
by igor
Thalie najala nějakýho aranžéra, že tu každou chvíli září jiný barvy skupin? :) Nebo se to mění podle počasí? ;-)

Re: Aranžér

Posted: 00:04 08. Apr 2008
by kucik
Jo, jistej DM se zblaznil. Aspon ze uz tu neni ta nechutne ruzova.

Re: Aranžér

Posted: 00:09 08. Apr 2008
by igor
kucik wrote:Aspon ze uz tu neni ta nechutne ruzova.
To neni růžová ale lososová! :D

Re: Aranžér

Posted: 00:14 08. Apr 2008
by kucik
To uz musel bejt teda hodne letitej losos.