Page 1 of 1
Aranžér
Posted: 23:52 07. Apr 2008
by igor
Thalie najala nějakýho aranžéra, že tu každou chvíli září jiný barvy skupin?

Nebo se to mění podle počasí?

Re: Aranžér
Posted: 00:04 08. Apr 2008
by kucik
Jo, jistej DM se zblaznil. Aspon ze uz tu neni ta nechutne ruzova.
Re: Aranžér
Posted: 00:09 08. Apr 2008
by igor
kucik wrote:Aspon ze uz tu neni ta nechutne ruzova.
To neni růžová ale lososová!

Re: Aranžér
Posted: 00:14 08. Apr 2008
by kucik
To uz musel bejt teda hodne letitej losos.