Page 1 of 3
Alchymie - nelze zpracovat nektere suroviny
Posted: 15:44 08. Apr 2008
by Sveneld
nejdou zpracovat nektere suroviny (destilovat, kondenzovat atd.) a to bricho ohniveho brouka (nevim jestli je potreba uvadet lokaci - ale uvedu - planiny, jizne u ivirskeho jezirka) a pak ichory (stoky pod karathou - tusim pod pristavem)
Re: Alchymie - nelze zpracovat nektere suroviny
Posted: 12:04 09. Apr 2008
by melvik
to z tech zvirat vypadlo, nebo jsi to musel stahovat ?
Re: Alchymie - nelze zpracovat nektere suroviny
Posted: 12:22 09. Apr 2008
by monstera
Sveneld wrote:nejdou zpracovat nektere suroviny (destilovat, kondenzovat atd.) a to bricho ohniveho brouka (nevim jestli je potreba uvadet lokaci - ale uvedu - planiny, jizne u ivirskeho jezirka) a pak ichory (stoky pod karathou - tusim pod pristavem)
Nevím, zda všechny věci co člověk z něčeho vykuchá jsou surovinou k alchymii - na příklad nic nešlo udělat s játry ghůla, ani s žihadly vos, nešlo nic udělat s ořechy ze stromu, o kterém píšu jinde, zato ichory z hrobky v Karathkém hřbitově šly drtit v hmoždíři.
Re: Alchymie - nelze zpracovat nektere suroviny
Posted: 12:42 09. Apr 2008
by melvik
pokud to nejde zpracovat tak neni surovina (zatim) v alchymii uzitecna. Pokud surovina zpracovat jde, tak pak vsemi zpusoby.
Re: Alchymie - nelze zpracovat nektere suroviny
Posted: 13:50 09. Apr 2008
by melvik
tak sem zjistil ze padaj dva stejny (ale ruzny ichory)

tak to bude chtet poopravit
Re: Alchymie - nelze zpracovat nektere suroviny
Posted: 18:30 09. Apr 2008
by steel_martin
V systémovym okně mi to teď napsalo výpis procesu craftu cizí postavy.
Re: Alchymie - nelze zpracovat nektere suroviny
Posted: 18:36 09. Apr 2008
by igor
steel_martin wrote:V systémovym okně mi to teď napsalo výpis procesu craftu cizí postavy.
Ano, mě to vypisovalo taky cizí hlášky. Vim, že v tu dobu někdo craftil... a napadá mě jestli se to nevypisuje pokaždý všem, protože to bylo několikrát za sebou.
Re: Alchymie - nelze zpracovat nektere suroviny
Posted: 18:47 09. Apr 2008
by melvik
pomohlo by kdybych vedel co presne to napsalo
Re: Alchymie - nelze zpracovat nektere suroviny
Posted: 18:55 09. Apr 2008
by nomis_b
melvik wrote:pomohlo by kdybych vedel co presne to napsalo
ziskano 1 craftovych XP
V tomto remesle si na 1urovni
Celkem jsi ziskal 1XP
Tak tohle se objevilo mne, pri vstupu do magicke university. Tusim, ze by tomhlo taky pochazet z ciziho craftu, bo jsem ho jeste u nas nenasel

Re: Alchymie - nelze zpracovat nektere suroviny
Posted: 11:53 10. Apr 2008
by Peťas
Mně to včera psalo to samé, a vždy hned po přechodu z lokace do lokace.
Re: Alchymie - nelze zpracovat nektere suroviny
Posted: 12:56 10. Apr 2008
by melvik
tak dyztak pisnete esi se to zas objevi, sem delal upravy
Re: Alchymie - nelze zpracovat nektere suroviny
Posted: 01:57 15. Apr 2008
by DenGrasse
nejde zpracovat heřmánek (lokace Karathská západní stezka nebo ta vedle)
Re: Alchymie - nelze zpracovat nektere suroviny
Posted: 00:21 18. Apr 2008
by DenGrasse
nejde zpracovat list anděliky a z rostliny kde se dá najít (angelica) se nedá sbírat, místo toho se otevře inventář (zelené vršky - křižovatka nebo ta vedle)
Re: Alchymie - nelze zpracovat nektere suroviny
Posted: 09:57 18. Apr 2008
by kaz
Prosim, do Doubkova k alchymistovi dejte kos na odpadky, nikde ho tam nemuzu najit. Diky
Re: Alchymie - nelze zpracovat nektere suroviny
Posted: 17:21 20. Apr 2008
by DenGrasse
plod ořechovce jde zpracovat jako surovina, ale při prodeji plodů v hospodě jej vykoupí i zpracovaný. někde se tu tuším psalo, že už to nemá být...