Page 1 of 1

neco se servrem?

Posted: 14:09 10. Apr 2008
by Zyga
dneska vokolo druhy odpoledne se dostavily uplne priserny lagy, neco takovyho sem zazil jenom kdyz bylo ve hre nakejch 30 hracu a par DM, ted sme tam byli maximalne 4 a po chvily jenom 2 a stejne sem z jednoho mista bezel natrikrat :mrgreen: neprobihaj naky upravy?

Re: neco se servrem?

Posted: 14:35 10. Apr 2008
by melvik
nene asi je to je sítí, obcas sou desny lagy a když se podívám na servik tak je v pohodě (asi by to chtělo větší ram), ale stíhá. Problém je občas zřejmě s konektivitou.

Re: neco se servrem?

Posted: 14:50 10. Apr 2008
by igor
včera to nejelo odpoledne vůbec (celá síť), něco prej hltilo páteřní linku... pak už to bylo OK, kouknu doma jestli sou nějaký novinky

Re: neco se servrem?

Posted: 20:35 26. Jun 2008
by Jonny
Davam to sem, abych nemusel delat novy tema...
Predpokladam, ze je to zas tim, ze zas nejakej *** leze na server hned po restartu, nez staci uplne nabehnout, ale radsi to sem napisu.

Po celym pobrezi na vychod od Karathy byly ted vecer videt v pisku objekty sy_truhla_inv, ktery asi bejt videt nemaj, pac sou plny pisku pro craft, kterej z nich sel normalne vyndat...Ten ted ale asi stejne k nicemu neni, co?

Re: neco se servrem?

Posted: 20:37 26. Jun 2008
by Daanri
ee to uz som videl minule...to myslim, ze naky sikula zakopava pisek ktore natazi, lebo sa snazi nieco najst co sa v piesku najst da