Page 1 of 1

Spánek

Posted: 17:06 11. Apr 2008
by igor
Když můžu kliknout na tlačítko spánek (neni rozdělanej oheň) a udělám to v dungu (např. Mravenci u Doubkova) tak mi to napíše "V této lokaci nelze spát" a zraní mě to "Někdo zranil Kazuko za 10". Když kliknu na spánek na povrchu, tak to normálně napíše "Není oheň u kterého bys mohl spát."
Je to chyba nebo schválně že mě to zraní?

Re: Spánek

Posted: 19:20 11. Apr 2008
by kucik
To je chyba. Kouknu na to.

Re: Spánek

Posted: 08:42 21. Jul 2008
by nomis_b
Kdyz dam spanek a objevi se mi hlaska "nechce se ti spat" tak prijdu o kouzla. Je zajimave, ze jen o nektere a velice "nahodnym " zpusobem (nezapomenou se treba vsechny vlevo, nebo vpravo, ale kouzla urcitych typu).
Zkusim se na tenhle bug podivat sam, ale stava se to i treba druidum??