Spánek
Posted: 17:06 11. Apr 2008
Když můžu kliknout na tlačítko spánek (neni rozdělanej oheň) a udělám to v dungu (např. Mravenci u Doubkova) tak mi to napíše "V této lokaci nelze spát" a zraní mě to "Někdo zranil Kazuko za 10". Když kliknu na spánek na povrchu, tak to normálně napíše "Není oheň u kterého bys mohl spát."
Je to chyba nebo schválně že mě to zraní?
Je to chyba nebo schválně že mě to zraní?