Page 1 of 1

Krab hovadak

Posted: 18:28 11. Apr 2008
by Sorrow
V jeskyni krabu za karathou (cesta pri pobrezi, neznam ted presne nazev lokace) pada po stahnuti s tech krabu hovadaku peri z beldskeho orla.

A o jednu lokaci bliz pri pobrezi ke Karathe od te jeskyne krabu pri zberu z mandlovniku, se plody hromadi na orechovec v invu.Nestacil sem zjistit jestli vubec padaj mandle jako takove.

Re: Krab hovadak

Posted: 18:51 11. Apr 2008
by Pajule
lool krabove maji peri :D prepiste ucebnice prirodopisu :lol: :lol: :mrgreen:

Re: Krab hovadak

Posted: 19:30 11. Apr 2008
by photter
krabi samci maj ne peří ale péra, to je vcelku známá věc, narozdíl od samic krabic, který maj....ehm...no však víte :mrgreen: :wink: :lol:

Re: Krab hovadak

Posted: 20:27 11. Apr 2008
by Sorrow
Myslis koaku? :D

Re: Krab hovadak

Posted: 22:16 11. Apr 2008
by photter
nic nemyslim, my nesmíme nic myslet...ani naznačovat :)

Re: Krab hovadak

Posted: 14:00 12. Apr 2008
by igor
Sorrow wrote:Myslis koaku? :D
Myslíš kloaku?

Re: Krab hovadak

Posted: 14:31 12. Apr 2008
by Sorrow
igor wrote:
Sorrow wrote:Myslis koaku? :D
Myslíš kloaku?
No jasne, tobe nikdy nevypadlo pismenko? :roll: