Page 1 of 1

Výpadky

Posted: 10:20 14. Apr 2008
by igor
Předělávka zahraničního připojení
V pondělí v době mezi 12 až 15 hod budeme s kladenským kolegou JaStem provádět změny v serverovně na Sitelu, na pražském konci „našeho“ vlákna (přepojování kabelů, instalace dalšího HW).

Lze očekávat řádově minutové výpadky zahraniční (mimoevropské) konektivity a o něco delší výpadek ipv6 konektivity tamtéž.

13.4. v 21:45 vyvěsil Muki

//Takže to může někdy padnout, sice zahraničí, ale znáte to ;)