Page 1 of 1
Nelze se pripojit
Posted: 17:53 14. Apr 2008
by Lord_kili
Pise mi to server nalezen
nelze se pripoji
chyba: spatne heslo
nevite nekdo co stim?
Re: Nelze se pripojit
Posted: 18:27 14. Apr 2008
by Pajule
podle me spatna ip adresa.Dej si v prihlasovani na webu zakazat kontrolovani IP adresy a pak misto ip v pripojovani napis jen thalie

bud to ej ono bo ne *pokrci rameny a hopsa si dal*
Re: Nelze se pripojit
Posted: 19:34 14. Apr 2008
by kucik
Tim myslis pripojit na Master server, nebo pripojit na Thalii?