Page 1 of 3
Naj lokace Thalie - duben 08
Posted: 21:50 15. Apr 2008
by Daanri
Rozhodli sme sa vyhlasit anketu o najkrasnejsiu lokaciu na Thalii. Radi by sme pretom od vas dostali navrhy na lokacie, ktore by mali byt do ankety zahrnute. Prosime piste preto zatial tieto navrhy do PM Rejtymu, najcastejsie navrhy budu potom zaradene do hlasovania. Vdaka za spolupracu.
Termin ukoncenia zasielania navrhov do ankety je Nedela 20.4.2008 do polnoci.
Re: Naj lokace Thalie - duben 08
Posted: 13:33 22. Apr 2008
by Rejty
Aktualizovana anketa dle vasich navrhu.
Re: Naj lokace Thalie - duben 08
Posted: 14:36 22. Apr 2008
by Lord_Berserk
Dal sem jina tak holt pisu - Hrbitov v udoli vetru
Je tam skvela mlha a pekny hroby a taky hardcore Dung

Re: Naj lokace Thalie - duben 08
Posted: 16:38 22. Apr 2008
by MaSo
Jako a kde sou Krynské Hory ??

Já hlasuju jednoznačně pro celé hory. Ty skoro zamrzlé potůčky

Zasněžené pláně... ale uplně nejvíc je asi ta lokace... nevim přesně která....ale vypadá to tam jakoby se ta řeka vlévala do moře...nebo možná ještě větší řeka...a na těch malých březích stojí emdvědi a popíjí tam vodu

Chlapi skvělá práce ty hory

Re: Naj lokace Thalie - duben 08
Posted: 16:46 22. Apr 2008
by Rejty
Aktualizovano, musite hlasovat znovu.
Re: Naj lokace Thalie - duben 08
Posted: 23:13 22. Apr 2008
by Kiri
JA nechci hlasovat pro nic, protoze kazda lokace ma neco do sebe, ma vlastni kouzlo (kladne i zaporne) a tim poukazuje i na jine ktere ji obklopuji. Libi se mi cele rozmisteni sveta, razne odliseni sever jich i zapad vychod, podtemno nemuzu posoudit.....Jsou lokace u kterych bych se zdroval raci a castejc, ale zase to nejde spojit s naplni hry, cimz podobne lokace stoupaji v zebricku oblibenosti ... Vsechny sou super a to sem prosel mozna desetinu znich...nejspis este min
Re: Naj lokace Thalie - duben 08
Posted: 06:40 23. Apr 2008
by Krata
Moc lokací sem neprošel ale co se mi líbilo byl most přes propast u duergarů.. jesli tam teda ještě po revizi je, takže sem dal jiný
Re: Naj lokace Thalie - duben 08
Posted: 14:44 23. Apr 2008
by Pajule
nejlepšíí je alwariel,ale jak řekl brácha každá lokace je pěkná , protože je orignální

Re: Naj lokace Thalie - duben 08
Posted: 14:48 23. Apr 2008
by DenGrasse
Mě se NElíbí říše mrtvých. jinak to de

Re: Naj lokace Thalie - duben 08
Posted: 17:49 24. Apr 2008
by nomis_b
No cekal jsem chvilku nez odhlasuju, nez se v podtemnu dostanu k jezeru Damon. Jelikoz sem ho dnes potkal, tak sem hlasoval pro nej. Ale jinak bych hlasoval pro Phottera a jeho celou revizi podtemna se vsema nadhernyma tunelama a opravdu uzkyma a dlouhyma souteskama prechodem pres reku Ixrafh
Proste nadherna revize, vsude se da dostat nekolika zpusoby, pres tunely i pres jeskyne, jeste jsem nenasel zadnou nelogicnost.. proste nadhera..
Re: Naj lokace Thalie - duben 08
Posted: 20:46 24. Apr 2008
by steel_martin
Hlasovel sem sice pro jezero Dhamon, ale přesto mi přijde ta anketa trochu zmatečná, protože povrchani nemohou posoudit přece jaké lokace máme tam dole, když je neviděli (doufam?!?!!!

) a naopak černý ksichti nemůžou posoudit lokace na povrchu.
Ale chápu, že tvořit 2 ankety je možná zbytečný...
Re: Naj lokace Thalie - duben 08
Posted: 08:49 25. Apr 2008
by xyz
Celý Podtemno je teď super! Nejvíc se mi líbí, jak je to stupňovitý a rozdělený do vrstev. Z lokací mi uchvátilo dno propasti X Raf.
Re: Naj lokace Thalie - duben 08
Posted: 11:52 25. Apr 2008
by Krata
Jo, to dno propasti je fakt super.. nedvno sem tam byl a hned u vchodu sem se měl chut na chvíli zastavit a jenom se kochat.. supr lokace a dobrá muzika k tomu.. smekám

Re: Naj lokace Thalie - duben 08
Posted: 10:04 26. Apr 2008
by RES
Thalie ma takovejch skvostu ruznych typu lokaci ze se neda napsat jen jedna.Kdyz clovek prijde utahanej z prace tak si chce treba odpocnout a pokochat se nekde v takovem typu lokaci a nekdy ma zase chut na poradnej boj a tak se budu opakovat neda se napsat jen jedna at neopomenu i jine krasne kousky

Re: Naj lokace Thalie - duben 08
Posted: 10:06 26. Apr 2008
by danielfojt
RES wrote:Thalie ma takovejch skvostu ruznych typu lokaci ze se neda napsat jen jedna.Kdyz clovek prijde utahanej z prace tak si chce treba odpocnout a pokochat se nekde v takovem typu lokaci a nekdy ma zase chut na poradnej boj a tak se budu opakovat neda se napsat jen jedna at neopomenu i jine krasne kousky

ja myslim ze tohle presne vystihuje tento svet,nekdy je fakt lepsi sednou na kmen u pobrezi krabu a jen poslouchat hudbu a sledovat okoli.nekdy je to prijemny relax
