Page 1 of 2
mazání postav z web
Posted: 13:10 10. May 2007
by chlor
nějak mi nejde editovat/mazat postavy z webu... Hlásí to nějakou chybu a ani mi to ty postavy nevypíše.
Posted: 14:21 10. May 2007
by OneHeart
Mě se na webu ani nezobrazují

Posted: 15:02 10. May 2007
by Daanri
Hmm divne ja tam momentalne naka chyba. Niekto sa nato urcite pozrie. Tak vas poprosim o strpenie.

Posted: 15:58 10. May 2007
by igor
kucik wrote:...
Spíš se při instalaci novýho serveru zapomněli dát práva adresáři... můj tip

Posted: 22:04 10. May 2007
by jaara
nezapomněli...jen jsme líní

Posted: 22:28 10. May 2007
by Rejty
Mluv za sebe

Posted: 12:17 11. May 2007
by jaara
Dyť já mluvím

.
Posted: 23:39 13. Jun 2007
by Sylmael
Mam dotaz. Preco vlastne uz nebude to mazanie postav z webu. Ved to bola celkom uzitocna vecicka co sa inde len tak nevidi.

Posted: 08:52 14. Jun 2007
by Rejty
Posted: 09:28 14. Jun 2007
by igor
prej z bezpečnostních důvodů...
Posted: 18:18 14. Jun 2007
by jaara
igor wrote:prej z bezpečnostních důvodů...
jj
...a jsem asi línej

Posted: 18:51 14. Jun 2007
by Sylmael
Bezpecnost koho?
Posted: 20:27 14. Jun 2007
by igor
našich životů a našich rodin

Posted: 17:59 17. Jun 2007
by Sylmael
Jaaro aspon mne do PM napis abo na ICQ nieco o tom... thx
Posted: 21:29 07. Jul 2007
by Sylmael
Mozem tu ja jaaro napisat svoju teoriu podvodov a mam zopar ludi vytypovanych ktory takto vedeli zneuzit system mazania postav z webu?
