Page 1 of 1
Na jake remeslo se tesite nejvice?
Posted: 13:16 16. Apr 2008
by Rejty
Na jake remeslo se tesite nejvice?
Re: Na jake remeslo se tesite nejvice?
Posted: 13:42 16. Apr 2008
by Theogil I
Dal jsem klenotníka ... nikdy jsem ho nedělal a vždy jsem záviděl těm co umí udělat ty krásné šmuky se spoustou užitečných věcí ... na toho se těším moc ... jinak asi na druhém místě bych dal kovář umění obojího.
Re: Na jake remeslo se tesite nejvice?
Posted: 14:03 16. Apr 2008
by nomis_b
Dal jsem klenotnika.
nevim, cim se jeste budu zabyvat, treba nakonec zustanu jako profesionalni alchymista
Nejvice vsak mam rad crafteni zbrani a zbroji. Ale jelikoz momentalne hraju kouzlici povolani, asi bych to mel jen na prodej a nemel z toho zadny uzitek..
imho... Na ty tezky prace jsou u nas dole otroci

Re: Na jake remeslo se tesite nejvice?
Posted: 14:29 16. Apr 2008
by Krata
Přemejšlel sem co by mohla kněžka dělat.. určitě by se mi líbila výroba zbraní a zbrojí, ale jako kněžka sem dal očarovávání

, taky by mě zajímala tesařina.
Re: Na jake remeslo se tesite nejvice?
Posted: 14:32 16. Apr 2008
by igor
Já hlasoval pro krejčovinu, neboť každej správnej mnich by měl umět vyšívat

Re: Na jake remeslo se tesite nejvice?
Posted: 15:53 16. Apr 2008
by monstera
všechna, která budou mít logiku a budou hratelná - Sandra by měla být pokračovatelkou Lucie.... No uvidíme...Do ankety jsem napsal tesaře,ale skutečnost se pozná podle toho, co tvůrci vymyslí
Re: Na jake remeslo se tesite nejvice?
Posted: 17:21 16. Apr 2008
by Jachym
Kdybych tu mohl-a hrát tak by Menhiri moc ráda dělala krejčí (jako jedna její známá Dona) a nebo ještě lukaře -šípaře.
Kdyby se tu mohlo dělat i více řemesel tak ostatní jen trošinku - třeba alchymistů jen základy atd.
Re: Na jake remeslo se tesite nejvice?
Posted: 17:33 16. Apr 2008
by photter
nebyl by katův pomocník nebo hrobař ?
Re: Na jake remeslo se tesite nejvice?
Posted: 18:42 16. Apr 2008
by steel_martin
photter wrote:nebyl by katův pomocník nebo hrobař ?
Pro podtemno bych ještě přidal "Mistr mučíř"

Ale zvolil jsem alchymistu protože já pokusy rád

.
Re: Na jake remeslo se tesite nejvice?
Posted: 07:53 17. Apr 2008
by skarbi
Asi by se vod duergara čekala kovařina a podobná fešná práce, ale těšim se na ty bleštivý a drahý kamínky co si budu brousit a opečovávat....

Re: Na jake remeslo se tesite nejvice?
Posted: 08:23 17. Apr 2008
by Kiri
Ja chtel bejt dycky jedine sladek

Re: Na jake remeslo se tesite nejvice?
Posted: 20:31 17. Apr 2008
by Zyga
Davam kovarinu jako hlavni plus relaxacni alchymie, ikdyz verim ze stimpackama me bude zasobovat i mag

Re: Na jake remeslo se tesite nejvice?
Posted: 21:49 17. Apr 2008
by igor
Podle mě by se měla udělat nejdřív platneřina a krejčovina, jsou to takový dvě hlavní odvětví. Plech na sobě nosí ten kdo je na sílu a hadry ten kdo je na obratnost. Alchymie je taknějak nezávislá na povolání, stejně tak jako klenotnictví.