Page 1 of 3

VELKY SRAZ THALIE

Posted: 15:02 10. May 2007
by Rejty
Sraz Thalie se bude konat v patek 1.6. od 19:00 v plzenske hospudce U Velblouda. Vice najdete na nasledujicim odkaze:

http://pilsnerpubs.net/restaurace/uctivany-velbloud/

Ozvete se prosim ti, kdo pujdete a nebo i kdyz nepujdete, at mam predhled, kolik je treba zamluvit mist. Zvani jsou vsichni hraci Thalie, i ti mimoplzensti, ktere radi taky po dlouhem case uvidime, nektere snad i konecne uvidime :lol:

Zatim jdou:
Jaara, Rejty, pepa 48, RES, Groll, Igor, Lord Berserk.

Posted: 18:30 24. May 2007
by steel_martin
Škoda, že je to pátek, protože to jsem na Rudě a učim. Jinak jsem po - st v Plzni. Takže jestli se bude někdy konat sraz v těchto dnech tak dorazim.

Edit: Možná kdybych si přehodil poslední hodinu v ten pátek, tak bych ten vlak do Plzně stih. Uvidim, kdyžtak se ozvu.

Posted: 18:50 24. May 2007
by Sylmael
Nepridem, ale bol by som rad keby ste na jednu stolicku polozili imelo. Nech sa vie ze tam akoze som duchom pritomny.

Posted: 18:54 24. May 2007
by jaara
imelo znamena? :lol:

Posted: 18:57 24. May 2007
by Michal
jmelí :?:

Posted: 18:58 24. May 2007
by jaara
to bude nějaká borová větvička


.. a nebo napínáček :lol:

Posted: 19:00 24. May 2007
by Michal
Co za plevel se dává na ty smuteční věnce?

Tyhle keci se smažou, že jo :D

Posted: 19:02 24. May 2007
by jaara
Ja si myslím, že je to napínáček. Takže navrhuji, aby duch Sylmaelise seděl na Rejtyho židli.

Posted: 19:11 24. May 2007
by Sylmael
A namazte ten vas "napinacek" jedom zo stonozky, nech si to Rejty uzije. :twisted:

Posted: 20:29 24. May 2007
by Daanri
hh keby som mohol tak dojdem uz len preto aby som videl ako sa bude Rejty tvarit :lol: :lol: :lol: pripadne ako vam to potom zrata :twisted: :twisted: :twisted:

Posted: 21:47 24. May 2007
by Morn
Bohuzel tento sraz jeste vynecham snad se podari priste uvidime. :?

Nevim jak ostatni z Legie jestli dorazi ale myslim si ze asi ne ze to bude asi az v lete jestli bude .
Uz bych chtel poznat tu Plzen :D jestli tam to pivo varej lip nez ja :D :D

Posted: 23:32 24. May 2007
by Rejty
Ja vam dam napinacky. *pise si na papir jmena vsech zucastnenych, aby nezapomnel* :evil:

A co ostatni a sraz? Vzdy, kdyz rozeslu na ICQ o srazu, tak vetsine nestojim ani za to, aby mi napsali, jestli prijdou a nebo ne. :roll: Potrebujeme vedet, kdo dorazi, abysme zamluvili mista v hospode... Abych to nezamluvil pro 15 lidi a bylo nas tam pet a nebo naopak...

Posted: 23:35 24. May 2007
by Kiri
Vidim to tak, ze bych se hrozne rad stavil, ale sam nevim co se bude dit v nasledujicim tydnu :(
Ohledne sestry - ma smulu, je lempl.

Posted: 23:39 24. May 2007
by igor
*blbě čumí* napíšu sem jindy :-D

Posted: 00:07 25. May 2007
by pepa48
no tak lidi neblbnete a prijdte (prijedte)... bude to mazec :twisted: