Page 1 of 1
Co se děje po smrti
Posted: 21:59 16. Apr 2008
by Lord_Berserk
Dostal sem napad... za chvili to bude padat jako svestky az vylezou drowove

tak esi by bylo mozny nak zaridit abych po smrti mel na vyber trebas:
- jit do podsveti
- koukat se co se deje s telem
to jen takovej napad muj zas...mozna uz sem to nekde psal

Re: Co se děje po smrti
Posted: 23:30 16. Apr 2008
by Pajule
jj je to pekny..nebo si vybrat si bejt duch bo zemrit.

Re: Co se děje po smrti
Posted: 12:29 23. Apr 2008
by Lord_Berserk
tak co ? zavrhujete nebo to pude udelat nebo to je zbytecny nebo to systemove je nemozny

Re: Co se děje po smrti
Posted: 12:32 23. Apr 2008
by Rejty
Koukat se po smrti co se deje s telem je hloupost, to nemuze postava vedet...
Ted si muzes po smrti vybrat, jestli pujde ozivit a nebo ne, takze te nemuze nepritel zabit, potom ozivit a mucit napr..
Re: Co se děje po smrti
Posted: 15:41 23. Apr 2008
by Krata
Rejty je spamer! ban!

Re: Co se děje po smrti
Posted: 22:21 23. Apr 2008
by Pajule