Page 1 of 1

Co se děje po smrti

Posted: 21:59 16. Apr 2008
by Lord_Berserk
Dostal sem napad... za chvili to bude padat jako svestky az vylezou drowove :D tak esi by bylo mozny nak zaridit abych po smrti mel na vyber trebas:

- jit do podsveti
- koukat se co se deje s telem

to jen takovej napad muj zas...mozna uz sem to nekde psal :wink:

Re: Co se děje po smrti

Posted: 23:30 16. Apr 2008
by Pajule
jj je to pekny..nebo si vybrat si bejt duch bo zemrit. :mrgreen:

Re: Co se děje po smrti

Posted: 12:29 23. Apr 2008
by Lord_Berserk
tak co ? zavrhujete nebo to pude udelat nebo to je zbytecny nebo to systemove je nemozny :?:

Re: Co se děje po smrti

Posted: 12:32 23. Apr 2008
by Rejty
Koukat se po smrti co se deje s telem je hloupost, to nemuze postava vedet...

Ted si muzes po smrti vybrat, jestli pujde ozivit a nebo ne, takze te nemuze nepritel zabit, potom ozivit a mucit napr..

Re: Co se děje po smrti

Posted: 15:41 23. Apr 2008
by Krata
Rejty je spamer! ban! :lol:

Re: Co se děje po smrti

Posted: 22:21 23. Apr 2008
by Pajule
muhahahahaha lol :mrgreen: jj hrač ti nemuze dar permku pokavad na to nepristoupis..o tomhle se hodne diskuotovalo aj na Dragonu..;) s tvoji postavou proti tve vuli nemuze udelat nikdo..max dm ze ano..ale i ty by se s hracem meli domluvit.. :mrgreen: :twisted: :roll: :twisted: