Page 1 of 7
Alchymie
Posted: 13:29 17. Apr 2008
by DenGrasse
Rád bych věděl, co si autoři představují pod hláškou
"lektvar je triviální"
znamená to že je příliš jednoduchý? nebo neúčinný? (což je...)
asi bych spíše uvítal hlášku ve smyslu:
"směs, kterou jsi tak pracně a s nasazením vlastního zdraví připravil, je úplně k ničemu..."
případně
"účinky lektvaru jsou neodhadnutelné"
či
"vypít tuhle břečku by se odvážil leda šílenec"
díky
Re: Alchymie
Posted: 14:24 17. Apr 2008
by melvik
ALchymiu upravuju, v souasne trivialni znamena. Ze ho ze spravnych ingredienci udelas se zavrenyma ocima. TJ: jednoduchy
Re: Alchymie
Posted: 15:59 17. Apr 2008
by DenGrasse
Možná jsem se nedostatečně vyjádřil: hodil jsem do kotle nějaké suroviny a míchal... prostě experimentoval. Ohlásilo to: lektvar je triviální a vypadla jakási ampule. když jsem jej po dlouhém odhodlávání se a čichání hrdinně pozřel, nic se nestalo... žádný efekt (nepočítám-li, že jsem přežil). V podstatě to tedy znamenalo, že je neúčinný?
Re: Alchymie
Posted: 19:00 17. Apr 2008
by melvik
napis mi do pm jak se jmenoval
Re: Alchymie
Posted: 22:17 17. Apr 2008
by monstera
melvik wrote:napis mi do pm jak se jmenoval
Ale to je osud pro mne zatím všech směsí, a namíchal jsem jich několik desítek - výsledek vždy lektvar triviální - ampule bez dalšího jména - po spolknutí bez účinku.
Re: Alchymie
Posted: 00:27 18. Apr 2008
by DenGrasse
monstera wrote:Ale to je osud pro mne zatím všech směsí, a namíchal jsem jich několik desítek - výsledek vždy lektvar triviální - ampule bez dalšího jména - po spolknutí bez účinku.
jj přeně tak, ampule bez dalšího teď se mi objevila mapule s podibným názvem na 4 písmena, ale výsledek stejný... lektvar triviální, po požití nic nedělá... popis ampule.
Re: Alchymie
Posted: 01:49 18. Apr 2008
by melvik
no ty slabsi, nemaj nektere ani efekt a trebas se ti jen snizi ci zvysi hody
Re: Alchymie
Posted: 02:04 18. Apr 2008
by DenGrasse
melvik wrote:no ty slabsi, nemaj nektere ani efekt a trebas se ti jen snizi ci zvysi hody
docela bych uvítal, kdyby tam byl nějakej popis efektu, i kdyby jen částečnej jako: necítíš žádnou změnu, cítíš se malinko odolněji, cítíš se nemotorně atd.
Re: Alchymie
Posted: 09:25 18. Apr 2008
by photter
jo, na kořalce sou taky procenta, ne ?
investujte do alkoholu, 40% jinde neni

Re: Alchymie
Posted: 09:57 18. Apr 2008
by nomis_b
DenGrasse wrote:melvik wrote:no ty slabsi, nemaj nektere ani efekt a trebas se ti jen snizi ci zvysi hody
docela bych uvítal, kdyby tam byl nějakej popis efektu, i kdyby jen částečnej jako: necítíš žádnou změnu, cítíš se malinko odolněji, cítíš se nemotorně atd.
hm, taky se priklanim k tomuto reseni. Dneska jsem si udelal asi deset ruznych lektvaru a sledoval svoje zachrane hody a nic-zadna zmena. Tak nevim, jak to bylo mysleno, ze ty nektere treba jen zvysi ci snizi zachrane hody...
Taky jdou vsechny pouzit i na predmety i na lidi.. nejakej ten kratkej popisek aspon ze je to dobre proti otraveni zaludku, nebo neco by se hodil.
Re: Alchymie
Posted: 11:42 18. Apr 2008
by Sorrow
Vy nedelate lektvary.Ty ampule sou nepodarene vyrobky.
Re: Alchymie
Posted: 11:47 18. Apr 2008
by kucik
Vyrobit jde ampule, nebo lektvar. Lisi se zpusobem pouziti. Je to proste kvuli enginu. Ampule ma pouziti na neco a lektvar jen pouziti. Oboje jde pit (Ampule tim, ze ji pouzijete na sebe) ampule jde navic hodit, pouzit na familiara, companiona, nebo na zbran. Ampule je obecne uzitecnejsi, ale pro lektvary na vypiti je vhodnejsi flaska, protoze se vypije na jedno kliknuti.
Popisek urcite ne. Kdyz neco uvaris a nelijes to do flasky, tak se na ni prece hned zazracne nevytvori etiketa s popisem ucinku.
Slovni popis, jak se po vypiti citis, se nejspis doplni.
Re: Alchymie
Posted: 11:50 18. Apr 2008
by Sorrow
Pozor, produkt ktery ma na sobe jen nazev ,,ampule,, nic nedela, ten je nepovedenej.
Jen ty s tou zkratkou maj, bud kladne ci zaporne vlastnosti.
Re: Alchymie
Posted: 11:59 18. Apr 2008
by DenGrasse
kucik wrote:Popisek urcite ne. Kdyz neco uvaris a nelijes to do flasky, tak se na ni prece hned zazracne nevytvori etiketa s popisem ucinku.
to sice ne, ale máš určité tušení jestli je to k pití, nebo tím jde něco rozleptat... a můžeš podniknout spousty pokusů s jednotlivými třeba kapkami, zatímco engine ti umožňuje jen konzumaci/použití celého výrobku.... ten popisek by byl jakási náhrada. nemusel by být konkrétní, jen navádějící.
Re: Alchymie
Posted: 12:15 18. Apr 2008
by nomis_b
kucik wrote:Vyrobit jde ampule, nebo lektvar. Lisi se zpusobem pouziti. Je to proste kvuli enginu. Ampule ma pouziti na neco a lektvar jen pouziti. Oboje jde pit (Ampule tim, ze ji pouzijete na sebe) ampule jde navic hodit, pouzit na familiara, companiona, nebo na zbran. Ampule je obecne uzitecnejsi, ale pro lektvary na vypiti je vhodnejsi flaska, protoze se vypije na jedno kliknuti.
Popisek urcite ne. Kdyz neco uvaris a nelijes to do flasky, tak se na ni prece hned zazracne nevytvori etiketa s popisem ucinku.
Slovni popis, jak se po vypiti citis, se nejspis doplni.
OK. Diky za radu takze sem byl vlastne alchymisticky lempl
Tohle sem se v te knize o alcymii nedocetl. V tom pripade souhlasim s tim, ze by tam popisek byt nemusel.. aspon si uzijem zkouseni nove vynalezenych lektvaru na otrokach z povrchu
