Page 1 of 1
meditace za modlení a vše je v ....
Posted: 19:42 18. Apr 2008
by Theogil I
Tak tedy dobrý večer, mám problém .... místo modlení se mi v duši postavy objevila meditace, ve chvíli kdy chci namodlit kouzla a kliknu na meditace mi to žlutě vypíše chybu scriptu ... startmeditace či co. Může mi někdo vysvětlit co se děje?
Re: meditace za modlení a vše je v ....
Posted: 20:34 18. Apr 2008
by kucik
Theogil I wrote:Tak tedy dobrý večer, mám problém .... místo meditace se mi v duši postavy objevila meditace, ve chvíli kdy chci namodlit kouzla a kliknu na meditace mi to žlutě vypíše chybu scriptu ... startmeditace či co. Může mi někdo vysvětlit co se děje?
Nebral jsi novy lvl? Nebo dokonce jiny class? Jaka jsi mel pri tom namemorovana kouzla? Mohl bys mi tu postavu poslat?
Re: meditace za modlení a vše je v ....
Posted: 20:40 18. Apr 2008
by Theogil I
kucik wrote:Theogil I wrote:Tak tedy dobrý večer, mám problém .... místo meditace se mi v duši postavy objevila meditace, ve chvíli kdy chci namodlit kouzla a kliknu na meditace mi to žlutě vypíše chybu scriptu ... startmeditace či co. Může mi někdo vysvětlit co se děje?
Nebral jsi novy lvl? Nebo dokonce jiny class? Jaka jsi mel pri tom namemorovana kouzla? Mohl bys mi tu postavu poslat?
Pošlu ti ji na ICQ ... bral jsem 9 lvl klerika .. těch jsem bral ale několik v řadě ... jinak mám dualclass se zlodějem .... jde ti to po lajně. Kouzla jsem měl jen ta co mi dávají domeny .. invist a kočičí elegance.
Re: meditace za modlení a vše je v ....
Posted: 21:03 18. Apr 2008
by Jachym
Jé to mi Theogile dělalo také, to dělá kouzlo. Kdyby jsi mi to popsal ve hře tak jsem Ti hned řekl co a jak, na to dojdeš snadno které kouzlo to je , dokud je aktivní , nebo není vypotřebiváno tak nezamedituješ.
Re: meditace za modlení a vše je v ....
Posted: 15:27 12. May 2008
by melvik
melo by to byt ok

esi ne tak pisnete
Re: meditace za modlení a vše je v ....
Posted: 15:50 12. May 2008
by Theogil I
melvik wrote:melo by to byt ok

esi ne tak pisnete
OK už jsem to psal PM Kucikovi. Díky.
Re: meditace za modlení a vše je v ....
Posted: 15:52 12. May 2008
by melvik
ok smer kos