Page 1 of 1
Karatha - Chrámová čtvrť - Dei Anang
Posted: 21:47 18. Apr 2008
by igor
V Dei Anangově chrámu je obchod, ke kterýmu se nedá skoro dostat, vždycky kolem něj dlouho běham, posouvam se šipkama, než se mi povede otevřít inventář obchodu. Tak jestli by šel nějak líp posunout.
Re: Karatha - Chrámová čtvrť - Dei Anang
Posted: 09:21 19. Apr 2008
by igor
Upřesnění: k obchodu se dostanu v pohodě, ale když na něj kliknu tak se neotevře inventář a postava skáče kolem... asi je to tim že sem malej hobit nebo nevim. U Juany ten štíhlej sloup je v pohodě.
Re: Karatha - Chrámová čtvrť - Dei Anang
Posted: 12:24 19. Apr 2008
by Sorrow
Jenom jestli si nevymyjslis, ono te je dost
Ja tam problem male postavy nemam.
Re: Karatha - Chrámová čtvrť - Dei Anang
Posted: 12:39 19. Apr 2008
by igor
Sorrow wrote:Jenom jestli si nevymyjslis, ono te je dost
Ja tam problem male postavy nemam.
Protože je to rasistickej obchod zaměřenejm proti hobitům
