Page 1 of 2

Prehoz VS Ponik

Posted: 13:25 20. Apr 2008
by Marvin
Zdravim, hrajem za trpaslika Mannaz Dotian, nosim zbroj ktora bola robena v tooli, ma na sebe dvojbarevny prehoz (zoldniersky). Kupil som si dnes v Karathskych stajnach hnedeho ponika a ked som na neho nasadol tak sa mi prehoz zobrazil tak ze som mal opasok na hlave-cely prehoz sa posunul vyssie, nezobrazuje sa normalne.... ked zosadnem je to zas v poriadku,cize to nefunguje tak ako ma len ked som na ponikovi. Poprosim ci by s tym nieco neslo spravit, vyzera to otrasne a hrat sa s tym neda. Ak to nepojde spravit chcel by som poziadat o vratenie penazi za ponika a jeho odobratie.

Vopred dakujem.

Re: Prehoz VS Ponik

Posted: 13:29 20. Apr 2008
by kucik
Nektere kombinace roba, mala rasa a kun se nesnesou. S tim nejde nic delat.

Re: Prehoz VS Ponik

Posted: 13:58 20. Apr 2008
by Pajule
vrrrr ty potvóro jdu ti krááást:D:D::D

Re: Prehoz VS Ponik

Posted: 16:44 20. Apr 2008
by Sorrow
Spis kdyby mel kone, tak by to bylo ok ale myslim ze je tam problem zbroj na vetsi postavu vs ponik.

Re: Prehoz VS Ponik

Posted: 16:49 20. Apr 2008
by Lord_Berserk
heeeej to mi chcete rict ze uz by si Berserk konecne moh osedlat ponika ? :mrgreen: pred Wipe se mi to nepovedlo

Re: Prehoz VS Ponik

Posted: 16:50 20. Apr 2008
by Sorrow
No ty urcite, na tvou vahu mozna tak nakeho vola :D

Re: Prehoz VS Ponik

Posted: 17:31 20. Apr 2008
by Marvin
Sorrow wrote:Spis kdyby mel kone, tak by to bylo ok ale myslim ze je tam problem zbroj na vetsi postavu vs ponik.

Jo zbroj robi problemy na ponikovi ... a nemoze jazdit trpaslik aj na konovi? Mozno by sa to nebilo potom ....

Re: Prehoz VS Ponik

Posted: 17:44 20. Apr 2008
by Sorrow
No prave si myslim ze na nom by to bylo ok.Ale chtelo by to zkusit.
Zkus se domluvit s nakym DM.

Re: Prehoz VS Ponik

Posted: 18:03 20. Apr 2008
by Marvin
Dobre diky za radu, skusim nejakeho kontaktovat :)

Re: Prehoz VS Ponik

Posted: 00:37 02. May 2008
by Marvin
Tak som za pomoci DM (tymto dakujem Zorzovi a JiBovi) skusil kona a ponika odovzdal. Prisiel som na to ze ako trpaslik mozem osedlat len cierneho kona, hnedy nereagoval nijak na prikaz osedlat kona, bieleho som neskusal. Ale i na tom ciernom som prisiel na to, ze rychlost po osedlani sa nijak nezvysi. Ikonka "zvysenie rychlosti" mi sice u portretu svieti ale nijak sa to neprejavuje. Skusali sme zavody s kamaratom co ma tiez kona (kamarat-clovek) a on bol tak o 50% rychlejsi ako ja. Skusali sme to i tak ze on utekal bez kona. Kvoli lagom a netu sa neda toto presne odmerat ale vysledok bol ze som bol bud rovnako rychly ako on peso (cize rychlost sa mi nezvysila vobec) alebo som bol maximalne tak o 5 mozno 10% rychlejsi ako on.
Takze su dve moznosti:
1. Chyba je v konoch a pri rase trpaslika blbnu
2. Chyba je v tom, ze ako trpaslik by som nemal osedlat ziadneho kona ale iba ponika, a blbne teda to ze dokazem osedlat cierneho kona

Tak ziadam v pripade:
1. Aby sa prosim toto preskusalo a pokial mozno opravilo, pretoze je vazne skoda a neprijemne po vyhodeni tolkych penazi za kona aby to nemalo ziadny efekt
2. Aby sa to nejako preriesilo, pretoze ak nemam ako trpaslik moct osedlat ziadneho kona, vznika tu ista nevyhoda tejto rasy, pretoze ponik buguje zasa so zbrojov tak ako som pisal v uvode tohto topicu. Tym padom by trpaslik musel chce-neche byt odkazany na vlastne nohy

Re: Prehoz VS Ponik

Posted: 00:47 02. May 2008
by kucik
To s rychlosti se mi vazne nezda. Rychlost pohybu a vzhled jsou dve veci, ktere spolu naprosto nesouvisi. Pokud ti sviti ikonka zvyseni rychlosti, tak tu rychlost zvysenou mas.

Cim jsi se pohyboval? Sipkama, nebo kurzorem?

Re: Prehoz VS Ponik

Posted: 00:53 02. May 2008
by Marvin
Skusal som oboje ..aj sipky aj mys ... vysledok rovnaky cize ziadny efekt

Re: Prehoz VS Ponik

Posted: 00:59 02. May 2008
by Neithan1
je to tak,
zavodili sme na konoch - vyhral som
zavodili sme, on na koni ja pesi - remiza
vysledok : uteka na koni rovnako ako po svojich, pokial vychadzame ztoho ze rychlost vsetkych postaviciek az na mnicha je rovnaka.

Re: Prehoz VS Ponik

Posted: 01:14 02. May 2008
by kucik
Neithan1 wrote:je to tak,
zavodili sme na konoch - vyhral som
zavodili sme, on na koni ja pesi - remiza
vysledok : uteka na koni rovnako ako po svojich, pokial vychadzame ztoho ze rychlost vsetkych postaviciek az na mnicha je rovnaka.
Neni, napriklad barbar se pohybuje rychleji. Uz si nepamatuju o kolik.

Re: Prehoz VS Ponik

Posted: 01:44 02. May 2008
by Neithan1
Aha tak to som netusil, ale pointa je inde.