Page 1 of 3

Ceny v kramech

Posted: 15:57 20. Apr 2008
by Lord_Berserk
vim ze se to uz probiralo ze nesedi cena predmetu s cenou co si vyzada prodejce... ale nekdo psal ze cena u predmetu by mela bejt ta maximalni co si muze rict...

sel sem do dobrodruhova vobchodu ze si koupim sekeru u ni asi 80000 zl a von na me ze chce 105000 zl... zda se mi to zato docela dost jako kdyz rozdil mezi zeleznou a mitrilovou je jenom +1 k utoku a hned rozdil 80000 zl :roll:

Re: Ceny v kramech

Posted: 17:54 20. Apr 2008
by kucik
Tohle uz se jednou resilo. Jde o to, ze to najde spatneho obchodnika. Uz to bylo spravene, takze doufam, ze zas nekdo neprepsal scripty starsi verzi. Kouknu na to.

Kazdopadne spravna je ta cena, kterou rika prodejce a za kterou to nakonec i proda.

Re: Ceny v kramech

Posted: 18:33 20. Apr 2008
by Pajule
mno oni ty ceny komplet jsou krapet vysoky :D

Re: Ceny v kramech

Posted: 18:42 20. Apr 2008
by kucik
Pajule wrote:mno oni ty ceny komplet jsou krapet vysoky :D
Budou se menit.

Re: Ceny v kramech

Posted: 16:03 21. Apr 2008
by Pajule
kucik wrote:
Pajule wrote:mno oni ty ceny komplet jsou krapet vysoky :D
Budou se menit.

eště vyšší?*děsí se*

Re: Ceny v kramech

Posted: 16:10 21. Apr 2008
by kucik
Pajule wrote: eště vyšší?*děsí se*
Puvodne jsme je chteli snizovat, ale kdyz si to tolik prejes, tak je teda na tve prani zvysime.

Re: Ceny v kramech

Posted: 16:17 21. Apr 2008
by monstera
sel sem do dobrodruhova vobchodu ze si koupim sekeru u ni asi 80000 zl a von na me ze chce 105000 zl..

A že jsi ho hned nevzal sekyrou po hlavě :)

Re: Ceny v kramech

Posted: 16:23 21. Apr 2008
by Krata
Kdo ví, já myslim že to udělal :lol:

Re: Ceny v kramech

Posted: 19:49 22. Apr 2008
by Pajule
áááá asi uděláme protest kvůli vysokým cenám :D *jde si pro velký plátno*

Re: Ceny v kramech

Posted: 09:44 23. Apr 2008
by Skipp
Hmm,aj mna sa zazdalo byť podivné že zbrane vyrobené zo ŽELEZA sú najsám-drahšie...takže to je
:arrow: fake?
:arrow: Error?
:arrow: Mistake?
:arrow: Bullshit?

Re: Ceny v kramech

Posted: 10:25 23. Apr 2008
by photter
realita :wink:
železná kudla je lepší jak bronzová a horší než.....
lepší jak železná se vyskytuje v obchodě velmi vzácně, ale když budeš pilně šetřit a denně se ptát, určitě ji dřív nebo později koupíš (já čekal 15 lvlů a hraju skoro denně :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: )

Re: Ceny v kramech

Posted: 11:26 23. Apr 2008
by Lord_Berserk
no vidis ja cekal 16 lvlu a nakonec sem to vzdal pac sem nato nemel :mrgreen:

Re: Ceny v kramech

Posted: 11:29 23. Apr 2008
by Shifter
no da se to, ale je to otrocina a vyzaduje to neustale behani po pokladech :-/

Re: Ceny v kramech

Posted: 11:30 23. Apr 2008
by kucik
Bronz taky neni tak spatnej. Ja jsem si na nej uz zvyknul. :mrgreen:

Re: Ceny v kramech

Posted: 11:33 23. Apr 2008
by Shifter
no ja ho mam taky rad ;), do ted beham v bronzovem fullplatu. Kdybych utratil prachy za zeleznej, tak bych asi nemel nervy setrit na mitraka