Page 1 of 3
Úroveň za životopis
Posted: 01:16 21. Apr 2008
by Skipp
životopis svojej postavy som poslal Daanrimu takže očakávam že dostanem svoj 3 lvl:)
Diky.
s pozdravom
Sinta
váš Lesný elf

Re: Úroveň za životopis
Posted: 14:46 21. Apr 2008
by DenGrasse
Skipp wrote:životopis svojej postavy som poslal Daanrimu takže očakávam že dostanem svoj 3 lvl:)
Diky.
s pozdravom
Sinta
váš Lesný elf

a to se chlubíš nebo si stěžuješ?

Re: Úroveň za životopis
Posted: 14:54 21. Apr 2008
by igor
Pořád platí to že za každou A4 jsou 3 lvly? Já už sem sepsal 6A4...

[/vtip]
Re: Úroveň za životopis
Posted: 15:41 21. Apr 2008
by kucik
igor wrote:Pořád platí to že za každou A4 jsou 3 lvly? Já už sem sepsal 6A4...

[/vtip]
Tak zmen font z 48 na 10

Re: Úroveň za životopis
Posted: 15:53 21. Apr 2008
by DenGrasse
igor wrote:Pořád platí to že za každou A4 jsou 3 lvly? Já už sem sepsal 6A4...

[/vtip]
za příliš dlouhý životopis jsou 3 lvl dolů... [/vtip]
Re: Úroveň za životopis
Posted: 23:22 21. Apr 2008
by Skipp
DenGrasse wrote:Skipp wrote:životopis svojej postavy som poslal Daanrimu takže očakávam že dostanem svoj 3 lvl:)
Diky.
s pozdravom
Sinta
váš Lesný elf

a to se chlubíš nebo si stěžuješ?

Nie,nechválim sa

:)pred kým?Ide o to,že mne ,ako hŕačovi-začiatočníkovi to celkom pomože taký skok na 3.úroveň.A na fóre je o tom písané.snáď to ešte je aktualne.Akože kludne by som si priradil životopis aj bez nejakeho lvl zisku,sa mi naozaj páči tá možnosť,tak ale keď sa ponúka malý help ,tak proč se nepoptat

Re: Úroveň za životopis
Posted: 02:07 22. Apr 2008
by Skipp
Zrazu mi naskočila nová úroveň

. HA! Konečne-hovorím si...a to som práve obtrhával jačmeň z pola.
Nastavujem si svoj nový level,potvrdím a hrám ďalej...a tu zrazu...ďalší level..hneď asi po piatich sekundách,tak som to asi pochopil asi bol moj životopis schválený..že hurá.Tak si nastavujem svoj ďalší level,potvrdím a hrám ďalej

.A tu zrazu...po ani nie piatich sekundách,mi naskočí ďalší...tam som prestával tomu rozumieť.A poňom nasledoval zasa nový lvl,a zasa a furt dokola.Nuž a potom som zistil ,Že po každom potvrdení new lvl sa tá moja postava aj tak nevyšvyhla ani o jeden jediný level...čiže tak.Neviem ake haky - baky to namňa robilo ale dal som si jeden relog a bol klud...postava sa zobudila z dobrého sna...

Re: Úroveň za životopis
Posted: 02:32 22. Apr 2008
by Kiri
Musis si najit ucitele povolani, podle toho co chces delat. Podle povolani, taky muzes priblizne odhadnout, kde se ucitel nachazi (obcas). Pak jen staco pokecat dat mu prasule on ti zacne neco povidat (jako) a ty pri jeho vypraveni nahazujes lvl

Je to dost netradicni, ale fajn.
Re: Úroveň za životopis
Posted: 07:30 22. Apr 2008
by Shifter
Presne, tuhle vecicku opravdu ocenuju (taky ocenuju nove dialogy s npc, ale to sem nepatri

). Jinak kdyz z za trenink jednou zaplatis a kvuli umirani padnes pod lvl, tak pri novem nahazovani uz za ucitelem nemusis
Re: Úroveň za životopis
Posted: 07:50 22. Apr 2008
by Rejty
Mozna by nebylo od veci precist si sekci: Co Thalie nabizi.
Re: Úroveň za životopis
Posted: 09:09 22. Apr 2008
by Kiri
Ono by bylo asi fajnt vydat podrobnej manual: Kdyz chci hrat nwn na Thalii

- prece jenom tejden procitat forum nez si zarhaju je docela peklo...
Re: Úroveň za životopis
Posted: 09:16 22. Apr 2008
by Rejty
Jestli nekdo cte po pismenkach a nebo slabikach, tak to jo.

Re: Úroveň za životopis
Posted: 09:19 22. Apr 2008
by Theogil I
Rejty wrote:Jestli nekdo cte po pismenkach a nebo slabikach, tak to jo.

A peklo je, když polovinu těch písmenek ani neznám.

Re: Úroveň za životopis
Posted: 09:21 22. Apr 2008
by Rejty
Theogil I wrote:A peklo je, když polovinu těch písmenek ani neznám.

Uprimnou soustrast.

Re: Úroveň za životopis
Posted: 09:36 22. Apr 2008
by kucik
Doporucuju vytahnout si v takovejch pripadech systemovej log (To je zpravidla ta roletka vedle chat. logu). Tam se obvykle pise spousta zajimavejch veci.
Mozna by stalo za to, udelat nejakej drobnej manual pro hrace ve forme knihy ve hre. Znamenalo by to ale vyzobat vsechny dulezite informace a znova je nekam sepsat, coz je fakt otrava. Nechce se do toho nejakymu literatovi?