Page 1 of 1
podivná hláška
Posted: 15:07 21. Apr 2008
by DenGrasse
Nalogoval jsem so do hry s postavoum která byla zraněná. Systém v takovém případě generuje hlášku : někdo zranil XY, v tomto případě postavu Oribazus Sabadel.
Místo toho se mi objevilo: někdo zranil Tengawar Thelion (což je postava hrající na EQ, která v tu chvíli rozhodně na serveru nebyla).... chvíli jsem na to třeštil oči a pak se zasmál... čí to byl vtip, páni skripteři?

Re: podivná hláška
Posted: 15:18 21. Apr 2008
by photter
v tom scripteři nejedou, to je nějakej vzácnej a zábavnej bioware bug, občas se ti stane, že ve výpisu postav vidíš jinej server...vysvětlit to neumim ale klidně se tomu zasměj a pust to z hlavy, stává se to jednou za několik let

spraví to restart hry
Re: podivná hláška
Posted: 15:34 21. Apr 2008
by Rejty
Tak tohle se mi uz kdysi stalo, ze sem videl ve vypisu hrace jinyho serveru, nez sem byl pripojenej... Docela zabavny.
Re: podivná hláška
Posted: 15:55 21. Apr 2008
by DenGrasse
Rejty wrote:Tak tohle se mi uz kdysi stalo, ze sem videl ve vypisu hrace jinyho serveru, nez sem byl pripojenej... Docela zabavny.
jj, to je dobrý, ale tohle nebylo ve výpisu, ale přímo v dialog boxu ve hře... v takových těch hláškách na úvod po nalogování.
Re: podivná hláška
Posted: 18:03 21. Apr 2008
by igor
Doufam že si mu dal odpor

Re: podivná hláška
Posted: 18:44 21. Apr 2008
by DenGrasse
Re: podivná hláška
Posted: 23:23 21. Apr 2008
by igor
ne, tomu hráči z cizího serveru
Re: podivná hláška
Posted: 01:02 22. Apr 2008
by DenGrasse
igor wrote:ne, tomu hráči z cizího serveru
dám mu ho příště na EQ
