Page 1 of 1

dílny

Posted: 01:01 22. Apr 2008
by DenGrasse
kucik tu myslim psal o výlevkách, které by měly být součástí alchymistických dílen. hledal jsem ji v dílně v karathě (západní brána, nedaleko h.) ale nenašel.

Re: dílny

Posted: 05:26 22. Apr 2008
by melvik
este sem je tam nestih dat :oops: , musim se domluvit s rejtym o se tyce povrchu a s photerem co se tyce podtemna :)

Re: dílny

Posted: 09:06 22. Apr 2008
by photter
mně stačí poslat script k tý výlevce, alchymista u nás už má svoji dílnu, přidám mu ji tam a vo Hagolskýho se postarám taky

Re: dílny

Posted: 09:27 22. Apr 2008
by kucik
photter wrote:mně stačí poslat script k tý výlevce, alchymista u nás už má svoji dílnu, přidám mu ji tam a vo Hagolskýho se postarám taky
Je to proste usable placeable (to zni hrozne) s tagem tc_vylevka. Nic vic v tom neni. Jako appearance jsem pouzil takovej lavor zapustenej trochu do zeme (chvili jsem zvazoval dat tam hajzl), ale s tim si asi vyhrajes vic.

Re: dílny

Posted: 09:40 22. Apr 2008
by photter
ok, plcbl najdu ňákej sexy a votaguju :wink:

Re: dílny

Posted: 09:53 22. Apr 2008
by kucik
photter wrote:ok, plcbl najdu ňákej sexy a votaguju :wink:
Hele a nebude to otrok se jmenem Vylevka, ze ne? Sakra... ale to vlastne neni vubec blbej napad. Tak by slo jednoduse udelat toho testovaciho otroka...

Re: dílny

Posted: 11:52 22. Apr 2008
by photter
všecko vykecáš, zrovna vo něčem takovým sem přemejšlel :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: dílny

Posted: 12:33 22. Apr 2008
by kucik
photter wrote:všecko vykecáš, zrovna vo něčem takovým sem přemejšlel :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Prave proto...

S tim me napadla takova otazka k diskuzi:
Co kdyby se po vypiti lektvaru vratila prazdne flaska? Ma to radu nevyhod a jednu vyhodu.
- V invetari vas budou otravovat prazdny flasky a posleze je nekdo zacne zahazovat na zem a svinit server.
+ Alchymiste nebudou muset kupovat nove a nove flasky, ktere stejne moc nestoji.

Re: dílny

Posted: 13:07 22. Apr 2008
by DenGrasse
kucik wrote:S tim me napadla takova otazka k diskuzi:
Co kdyby se po vypiti lektvaru vratila prazdne flaska? Ma to radu nevyhod a jednu vyhodu.
- V invetari vas budou otravovat prazdny flasky a posleze je nekdo zacne zahazovat na zem a svinit server.
+ Alchymiste nebudou muset kupovat nove a nove flasky, ktere stejne moc nestoji.
asi to neni bezpodmínečně nutný, ale pokud se ti do toho chce... když se budou vracet ty samý co kupujem jako prázdný, hodilo by se.

Re: dílny

Posted: 13:07 22. Apr 2008
by photter
no, vzhledem k tomu, že každej chlastá ty nejmenší léčivý lekvary po tunách, je to spíš vopruz
to mě vede k otázce - pročpa sou ty větší léčivý lektvary tak cenově odskočený ? dokážu to pochopit u fullhealu a snad i u critical wounds, kde vypití lektvaru může odvrátit smrt či rozhodnout výsledek boje ale proč ten nepoměr GP/HP u minor, moderate a serious ?
jestli vám to připadá půvabný, že po každý větší potyčce se parta zastaví a každej do sebe naleje 20 - 30 lektvarů, tak mě to příde spíš připitomělý
navrhuju aby se flaška dala recyklovat jen u alchymisty, tzn. po nepodařeným pokusu se obsah vyleje do výlevky a flaška se dá použít zas, lektvary vypitý jinde by se spotřebovaly i s flaškou, pochybuju, že by někdo po boji sbíral prázdný flašky nebo dokonce během boje vracel vylemtaný do báglu

Re: dílny

Posted: 13:10 22. Apr 2008
by Rejty
photter wrote: to mě vede k otázce - pročpa sou ty větší léčivý lektvary tak cenově odskočený ? dokážu to pochopit u fullhealu a snad i u critical wounds, kde vypití lektvaru může odvrátit smrt či rozhodnout výsledek boje ale proč ten nepoměr GP/HP u minor, moderate a serious ?
jestli vám to připadá půvabný, že po každý větší potyčce se parta zastaví a každej do sebe naleje 20 - 30 lektvarů, tak mě to příde spíš připitomělý
To se ptas na spatnem miste... :roll:

Re: dílny

Posted: 13:31 22. Apr 2008
by DenGrasse
photter wrote:no, vzhledem k tomu, že každej chlastá ty nejmenší léčivý lekvary po tunách, je to spíš vopruz
to mě vede k otázce - pročpa sou ty větší léčivý lektvary tak cenově odskočený ? dokážu to pochopit u fullhealu a snad i u critical wounds, kde vypití lektvaru může odvrátit smrt či rozhodnout výsledek boje ale proč ten nepoměr GP/HP u minor, moderate a serious ?
jestli vám to připadá půvabný, že po každý větší potyčce se parta zastaví a každej do sebe naleje 20 - 30 lektvarů, tak mě to příde spíš připitomělý
navrhuju aby se flaška dala recyklovat jen u alchymisty, tzn. po nepodařeným pokusu se obsah vyleje do výlevky a flaška se dá použít zas, lektvary vypitý jinde by se spotřebovaly i s flaškou, pochybuju, že by někdo po boji sbíral prázdný flašky nebo dokonce během boje vracel vylemtaný do báglu
též mám pocit, že systém cen je mírně diferentní :mrgreen: ale tvrdilo se, že se má komplet předělávat, tak to zatím nechme. pokud by ze strany odpovědných čunitelů byl zájem, rád s jeho nastavením pomohu.

Re: dílny

Posted: 13:36 22. Apr 2008
by kucik
Slo by jen o craftove lektvary. U ostatnich to fakt delat nebudu.
Dozvedel jsem se, ze to neni potreba, to jsem chtel slyset. Bezva.

Udelam to kdyztak jen u testovacich otro...totiz zvirat.

Re: dílny

Posted: 13:58 22. Apr 2008
by DenGrasse
kucik wrote:Slo by jen o craftove lektvary. U ostatnich to fakt delat nebudu.
Dozvedel jsem se, ze to neni potreba, to jsem chtel slyset. Bezva.
jj, cena flašek není příliš zatěžující (a eště by se správně měly vyplachovat a tak...). spíš je tíživá ta cena vyšších katalyzátorů, jak jsem psal dříve.
nešlo by vyrobit nějaké testovací katalyzátory s nižší cenou, které by pro výrobu fungovaly jako skutečné, ale třeba by nebyly persistentní (tj. po restartu by vyrobené lektvary zmizely) nebo tak něco?

Re: dílny

Posted: 15:23 12. May 2008
by melvik
problem ceho se to tykalo by mel byt vsude vyresen :) osatni je spis do napadu.