dílny
Posted: 01:01 22. Apr 2008
kucik tu myslim psal o výlevkách, které by měly být součástí alchymistických dílen. hledal jsem ji v dílně v karathě (západní brána, nedaleko h.) ale nenašel.
Je to proste usable placeable (to zni hrozne) s tagem tc_vylevka. Nic vic v tom neni. Jako appearance jsem pouzil takovej lavor zapustenej trochu do zeme (chvili jsem zvazoval dat tam hajzl), ale s tim si asi vyhrajes vic.photter wrote:mně stačí poslat script k tý výlevce, alchymista u nás už má svoji dílnu, přidám mu ji tam a vo Hagolskýho se postarám taky
Hele a nebude to otrok se jmenem Vylevka, ze ne? Sakra... ale to vlastne neni vubec blbej napad. Tak by slo jednoduse udelat toho testovaciho otroka...photter wrote:ok, plcbl najdu ňákej sexy a votaguju
Prave proto...photter wrote:všecko vykecáš, zrovna vo něčem takovým sem přemejšlel![]()
![]()
asi to neni bezpodmínečně nutný, ale pokud se ti do toho chce... když se budou vracet ty samý co kupujem jako prázdný, hodilo by se.kucik wrote:S tim me napadla takova otazka k diskuzi:
Co kdyby se po vypiti lektvaru vratila prazdne flaska? Ma to radu nevyhod a jednu vyhodu.
- V invetari vas budou otravovat prazdny flasky a posleze je nekdo zacne zahazovat na zem a svinit server.
+ Alchymiste nebudou muset kupovat nove a nove flasky, ktere stejne moc nestoji.
To se ptas na spatnem miste...photter wrote: to mě vede k otázce - pročpa sou ty větší léčivý lektvary tak cenově odskočený ? dokážu to pochopit u fullhealu a snad i u critical wounds, kde vypití lektvaru může odvrátit smrt či rozhodnout výsledek boje ale proč ten nepoměr GP/HP u minor, moderate a serious ?
jestli vám to připadá půvabný, že po každý větší potyčce se parta zastaví a každej do sebe naleje 20 - 30 lektvarů, tak mě to příde spíš připitomělý
též mám pocit, že systém cen je mírně diferentníphotter wrote:no, vzhledem k tomu, že každej chlastá ty nejmenší léčivý lekvary po tunách, je to spíš vopruz
to mě vede k otázce - pročpa sou ty větší léčivý lektvary tak cenově odskočený ? dokážu to pochopit u fullhealu a snad i u critical wounds, kde vypití lektvaru může odvrátit smrt či rozhodnout výsledek boje ale proč ten nepoměr GP/HP u minor, moderate a serious ?
jestli vám to připadá půvabný, že po každý větší potyčce se parta zastaví a každej do sebe naleje 20 - 30 lektvarů, tak mě to příde spíš připitomělý
navrhuju aby se flaška dala recyklovat jen u alchymisty, tzn. po nepodařeným pokusu se obsah vyleje do výlevky a flaška se dá použít zas, lektvary vypitý jinde by se spotřebovaly i s flaškou, pochybuju, že by někdo po boji sbíral prázdný flašky nebo dokonce během boje vracel vylemtaný do báglu
jj, cena flašek není příliš zatěžující (a eště by se správně měly vyplachovat a tak...). spíš je tíživá ta cena vyšších katalyzátorů, jak jsem psal dříve.kucik wrote:Slo by jen o craftove lektvary. U ostatnich to fakt delat nebudu.
Dozvedel jsem se, ze to neni potreba, to jsem chtel slyset. Bezva.