Page 1 of 1
Prodavač mul v Ivory
Posted: 14:49 23. Apr 2008
by kaz
Prosim o opravu prodavace mul v ivory, jde s nim mluvit, penize si vezme

a mula nikde. Zkouseno dnes, asi v 9:30. Díky
Re: Prodavač mul v Ivory
Posted: 17:13 23. Apr 2008
by Neithan1
podporujem tento navrh, naviac sa uz parkrat aj stalo ze prachy prec, mula nikde a vrata sa zamkli.. hotova past na mulicov.
*mulici - hraci ktory stale behaju s mulou
Re: Prodavač mul v Ivory
Posted: 19:54 23. Apr 2008
by Jachym
Ano prosím já jsem další postižená , mě zbalil 200 zl a mula nikde .
Re: Prodavač mul v Ivory
Posted: 10:47 12. Jun 2008
by Hacanus
Re: Prodavač mul v Ivory
Posted: 13:45 12. Jun 2008
by Jachym
Muly a prasátka , Mula má nosnost 460 liber
Prasátko 153 nebo tak nějak , stojí ale obě stejně 100 zl.
Zkušenosti : mula i prasátko když jsou úplně prázdné tak jakš takš poslechnou povely a i rozběhnou se za vámi , ale dáte - li na prase čtyři kůže stane se z něj okamžitě líná svině

a pak vás naučí trpělivosti - kolikrát nejde ani boha ani po pátém kliknutí "následuj" prostě jen funí a čumí. 153 liber přetížíte okamžitě během chvilky a to vám teprve ten čuníček dá zabrat , i kdyby jste všechny bohy Thalie vzývali neudělá víc jak tři kroky a dostat ho do středu mapy bez prášků na uklidnění je téměř nemožné.
Po dva a půl hodinách lovu jsem vždy a to i s mulou na konci sil. Mula vydrží asi o dvacet kůží více , ale pak je to podobné jak u prasete. Strom v cestě je nepřekonatelná překážka kterou prostě neobejde,

musí se jít zpět pak do strany a konečně dopředu.
( celý text je myšlen spíše jako žert na uvolnění)
Re: Prodavač mul v Ivory
Posted: 13:48 12. Jun 2008
by Rejty
To ani nevim, ze ty zvirata maji stejnou nosnost.