Page 1 of 1

domy

Posted: 15:48 23. Apr 2008
by danielfojt
a jeste jsem se chtel zeptat kdyz si clovek zakoupi du v nekterem z mest,muze v nem trvale uchovavat veci?nebo po restartu zmizi?nebo jde koupit neco jako trezor ktery je v bance?diky...

Re: domy

Posted: 16:03 23. Apr 2008
by Sorrow
Ne, musis si poridit perzistentni truhlu, neco jako je trezor v bance.

Re: domy

Posted: 17:58 23. Apr 2008
by monstera
Sorrow wrote:Ne, musis si poridit perzistentni truhlu, neco jako je trezor v bance.
Lépe dům a v něm persistentní truhlu....

Re: domy

Posted: 18:07 23. Apr 2008
by Sorrow
Sry, to NE znamenalo jako ze nemuze uchovavat veci v tom dome ale musi si poridit tu perzistentni truhlu.