Page 1 of 2
nwn v okne
Posted: 14:18 25. Apr 2008
by Skipp
Chcem sa spýtať či nevie niekto či je možné hrať nwn v okne.
Ak sa dá nejak prepnúť fullscreen, please poraďte.
Díkes.
Re: nwn v okne
Posted: 14:35 25. Apr 2008
by igor
Otevřeš nwn.ini, najdeš tam položku FullScreen = 1, přepíšeš to na 0 a pod to dopíšeš AllowWindowedMode=1
Re: nwn v okne
Posted: 14:38 25. Apr 2008
by photter
nebo si najdi na vaultu dubiaconfig, tam to de nastavit i se spoustou jinejch užitečnejch věcí
Re: nwn v okne
Posted: 14:44 25. Apr 2008
by igor
photter wrote:nebo si najdi na vaultu dubiaconfig, tam to de nastavit i se spoustou jinejch užitečnejch věcí
já to nenašel, ani google to nezná... nepřeklep si se?
EDIT: tak už jo... je to NDubyaConfig
http://nwvault.ign.com/View.php?view=Ot ... ail&id=259
Re: nwn v okne
Posted: 14:46 25. Apr 2008
by pepa48
myslim že se nepřeklepl

taky to mam a klidně můžu poslat..
Re: nwn v okne
Posted: 15:09 25. Apr 2008
by Skipp
Jee,tak díky..a ešte jedna vec ma napadla ,dá sa vypnúť počasie?
Re: nwn v okne
Posted: 17:08 25. Apr 2008
by melvik
To dokazou jen magove na vysokym levlu tusim

Re: nwn v okne
Posted: 16:32 06. Jun 2008
by orcbutcher
chtel sem se zeptat, kde stahnu portretz ostatnich hracu jako napr: wall, hakim, boindil,...?
Re: nwn v okne
Posted: 16:48 06. Jun 2008
by kucik
Re: nwn v okne
Posted: 17:42 06. Jun 2008
by Skipp
Uhm!Keď už je reč o portrétoch nemožem sa neprihlásiť s jednou otázkou.
JE možné zmeniť si portrét na rozohranej postave? Keby si chcem svoj povodný portret vymeniť za iný a pri tom ďalej pokračujem v hre?
Re: nwn v okne
Posted: 19:08 06. Jun 2008
by kucik
Jen pokud sis delal vlastni. Jde proste jen o obrazek ulozeny u tebe v portraits. Takze jednoduse jen prepises obrazkem se stejnym jmenem (a samozrejme ho zverejnis, aby tu zmenu videli i ostatni).
Re: nwn v okne
Posted: 20:11 06. Jun 2008
by Sveneld
to orcbutcher: ja mam (hakim) portret z klasicky rozsireny sady co se da sathnout na thalii
Re: nwn v okne
Posted: 11:48 07. Jun 2008
by OneIceOne
kucik wrote:Jen pokud sis delal vlastni. Jde proste jen o obrazek ulozeny u tebe v portraits. Takze jednoduse jen prepises obrazkem se stejnym jmenem (a samozrejme ho zverejnis, aby tu zmenu videli i ostatni).
takže pokud mám obrázek, který defaultně nabízí nwn na začatku hry, tak je výměna nemožná z postoje hráče. Obrazek musí změnit někdo s právy z modulu...
Re: nwn v okne
Posted: 13:24 07. Jun 2008
by kucik
Znamenalo by to editaci postavy externim souborem a to je dost problematicke. Igor by mohl vypravet.
Re: nwn v okne
Posted: 13:25 07. Jun 2008
by Rejty
Portrety ani popisky postav se dodatecne neupravuji. Mate si rozmyslet jak si je udelate pri tvorbe postavy. Nebudeme vam je menit podle jaky si zrovna vzpomenete...