Page 1 of 1
Zmije
Posted: 21:30 25. Apr 2008
by Jachym
V Drowenském lese jsou zmije které se jmenují - zmije lesní ale ještě nedávno to byli Obří zmije lesní, nevím jestli je to záměr nebo chyba.
Re: Zmije
Posted: 17:13 12. May 2008
by melvik
tohle je asi normal, vetsinu monster myslim rejty prejmenoval aby nebyla na prvni pohled vydet specifikace. Tedy ze napriklad jde o skreta granatnika nebo skreta odstrelovace.