Page 1 of 1
Podtemnacke Forum
Posted: 00:57 27. Apr 2008
by Neithan1
V poslednej dobe mimo mojho guildovneho fora vidim aj forum pre podtemno.. nev
Yem ci to je chyba ale aj ked NEmozem vstupit donho vidim nove prispevky a to vomne vyvolava neblahy pocit spriadania nekalych operacii

Cize je to chyba alebo nie ?
Re: Podtemnacke Forum
Posted: 07:45 27. Apr 2008
by Pajule
mně se objevuje taky , ale nekoukam do něj

Re: Podtemnacke Forum
Posted: 08:32 27. Apr 2008
by Aznar
je videt, ze pribyvaji prispevky, ale neni videt jaky, neprijde mi to jako nejakej problem
Re: Podtemnacke Forum
Posted: 10:53 27. Apr 2008
by skarbi
ToNeithan1: Můžu tě uklidnit, že naše nejrozsáhlejší topic je OOC Pokec

Re: Podtemnacke Forum
Posted: 14:22 27. Apr 2008
by Neithan1
skarbi wrote:ToNeithan1: Můžu tě uklidnit, že naše nejrozsáhlejší topic je OOC Pokec

Uz je to OK, uz nic nevidim. Nevedomost je sladka.