Page 1 of 1

Podtemnacke Forum

Posted: 00:57 27. Apr 2008
by Neithan1
V poslednej dobe mimo mojho guildovneho fora vidim aj forum pre podtemno.. nevYem ci to je chyba ale aj ked NEmozem vstupit donho vidim nove prispevky a to vomne vyvolava neblahy pocit spriadania nekalych operacii :( Cize je to chyba alebo nie ?

Re: Podtemnacke Forum

Posted: 07:45 27. Apr 2008
by Pajule
mně se objevuje taky , ale nekoukam do něj :wink: :D

Re: Podtemnacke Forum

Posted: 08:32 27. Apr 2008
by Aznar
je videt, ze pribyvaji prispevky, ale neni videt jaky, neprijde mi to jako nejakej problem

Re: Podtemnacke Forum

Posted: 10:53 27. Apr 2008
by skarbi
ToNeithan1: Můžu tě uklidnit, že naše nejrozsáhlejší topic je OOC Pokec :wink: :lol:

Re: Podtemnacke Forum

Posted: 14:22 27. Apr 2008
by Neithan1
skarbi wrote:ToNeithan1: Můžu tě uklidnit, že naše nejrozsáhlejší topic je OOC Pokec :wink: :lol:
Uz je to OK, uz nic nevidim. Nevedomost je sladka.