Page 1 of 2
sběr
Posted: 12:21 01. May 2008
by DenGrasse
včera se při sběru vypisovala podivná hláška a následně se zacyklil skript, takže postava nemohla sbírat dál. pomohl jen relog. (EDIT: viz. melvik)
dnes - po resu - už se hláška nevypisuje, ale zacyklování trvá. při pokusu o sběr (i po změně lokace) se objeví hláška Už sbíráš! je to tak v pořádku nebo chyba trvá?
EDIT2: ne, opravuju u toho kohoutek vodovodu, aby šla zapojit myčka...

Re: sběr
Posted: 12:25 01. May 2008
by Sorrow
Mezi povinosti hrace je pravidelne cist forum.Uz to bylo hlasene od samotneho tvurce.
A vcera sem ti to same povidal jak to je ve hre, tak nevim
Edit: Hele, to delas schvalne, dopisovani prispevku po odeslani

Re: sběr
Posted: 12:26 01. May 2008
by DenGrasse
Sorrow wrote:Mezi povinosti hrace je pravidelne cist forum.Uz to bylo hlasene od samotneho tvurce.
A vcera sem ti to same povidal jak to je ve hre, tak nevim

jj, ale melvik píše že to po resu bude opravené (viz. edit). proto to sem dávám
Re: sběr
Posted: 12:26 01. May 2008
by melvik
jo este sem to zapomel u hub tak po dalsim resu

Re: sběr
Posted: 12:28 01. May 2008
by DenGrasse
melvik wrote:jo este sem to zapomel u hub tak po dalsim resu

mě se to stalo teď u česneku, stejně jako předtím (předpokládám, že res už mezitím byl...)
Re: sběr
Posted: 12:36 01. May 2008
by melvik
oki, tak se na to este mrknu
Re: sběr
Posted: 14:11 01. May 2008
by monstera
melvik wrote:oki, tak se na to este mrknu
psals taky, že byl zvyseny XP za trivialni lektvar z 1 na 10 xp, zatím se to nezdá být v pořádku, dává mi pořád 1 exp.
jo a nejde zpracovat andělskej list, i když má tu barvu
a když vyleju ampuli do výlevky, zbyde ampule s podivným názvem, která není k ničemu - němělo by se tam recyklovat do použitelného flakonu ?
Re: sběr
Posted: 15:05 01. May 2008
by kucik
Nevim, co je podivny nazev.
Ampule by mela byt pouzitelna znovu pri vareni. Neni?
Re: sběr
Posted: 17:03 01. May 2008
by monstera
kucik wrote:Nevim, co je podivny nazev.
tc_alch_potion2
tedy název, který který si člověk dlouho nepamatuje, a aby byl přesný kd píše na forum, musí vstoupit do hry a přečíst si ho .....
Ampule by mela byt pouzitelna znovu pri vareni. Neni?
není, bohužel vede k výbuchu, že do kotle nepatří...
Re: sběr
Posted: 17:24 01. May 2008
by monstera
melvik wrote:jo este sem to zapomel u hub tak po dalsim resu

stává se to často, někdy pomůže opakovat několikrát příkaz ke sbírání a po několika hláškách " už sbírám " začne opravdu sbírat, někdy ale musí být relog...
Re: sběr
Posted: 00:35 02. May 2008
by melvik
ted by melo byt ze kdyz se ti objevy "uz sbiras" tak cca po 8 sekundach muzes zas sbirat, aby nebyl nutny relog
trivialni lektvary, skutecne to zvyseny nebylo

, ale po resu uz bude. Sem navysil expy celkove a na 1xp se to neprojevilo. Takze sem to upravil ze postava dostane minimalne 10xp
este kucik opravil nejaky veci. Po resu ve 2 by melo byt na serveru.
Herbar uz jeden dobrovolnik zacal delat. Mela by v nem byt vetsina ingredienci. Typ ingredience by mel byt znat z popisu a naznacen zpusob zpracovani.
Re: sběr
Posted: 09:55 02. May 2008
by DenGrasse
melvik wrote:Herbar uz jeden dobrovolnik zacal delat. Mela by v nem byt vetsina ingredienci. Typ ingredience by mel byt znat z popisu a naznacen zpusob zpracovani.
sakra, to jsem zaváhal...
Re: sběr
Posted: 10:02 02. May 2008
by melvik
neni problem muze selat polovinu on a polovinu ty, napis mi pm jestli chces
Re: sběr
Posted: 17:40 23. May 2008
by steel_martin
Při houbaření se vypíše hláška "sklizeň se daří" ,ale přesto žádné houby nedostanu.
Lokace: *Tunel5
Předmět: Trs hub
Re: sběr
Posted: 10:29 27. Jun 2008
by kucik
steel_martin wrote:Při houbaření se vypíše hláška "sklizeň se daří" ,ale přesto žádné houby nedostanu.
Lokace: *Tunel5
Předmět: Trs hub
Pořád z ní nejde sbírat?