RECYKLACE LAHVÍ A AMPULÍ
Posted: 18:31 02. May 2008
RECYKLACE stále nefunguje, po vložení tc_alch_1 nebo tc_alch_2 kotel vybuchuje a tyto ampule a lahve vrací , že neměly být vloženy do kotle 
Melo by to uz vracet jine ampule.monstera wrote:RECYKLACE stále nefunguje, po vložení tc_alch_1 nebo tc_alch_2 kotel vybuchuje a tyto ampule a lahve vrací , že neměly být vloženy do kotle