Page 1 of 1

RECYKLACE LAHVÍ A AMPULÍ

Posted: 18:31 02. May 2008
by monstera
RECYKLACE stále nefunguje, po vložení tc_alch_1 nebo tc_alch_2 kotel vybuchuje a tyto ampule a lahve vrací , že neměly být vloženy do kotle :(

Re: RECYKLACE LAHVÍ A AMPULÍ

Posted: 20:54 02. May 2008
by kucik
monstera wrote:RECYKLACE stále nefunguje, po vložení tc_alch_1 nebo tc_alch_2 kotel vybuchuje a tyto ampule a lahve vrací , že neměly být vloženy do kotle :(
Melo by to uz vracet jine ampule.