Page 1 of 1
Šavle
Posted: 18:04 04. May 2008
by MaSo
Mám problém a nevěděl sem do čeho přesně to zařadit... Nechal sem si vyrobit šavli... a když sem tak bojoval a seslal na sebe kouzlo kouzelná zbraň...tak mi to napsalo že toto kouzlo lze použit pouze na zbran...nebo něco v takovem smyslu... přitom když sem to kouzlo začaroval na Arta tak fungovalo...
to je prvni věc...
a ted ta druha... jak sou na foru vypsane vsechny zbraně a požadavky pro použiti těch zbrani...tak sem tam taky nenašel šavli... a taky jak sou bonusy těch obouručnich zbrani...že maji nějak zvyšeny utok tak jak je to tady s šavli?

Re: Šavle
Posted: 18:19 04. May 2008
by igor
šavle = scimitar a ten tam je...
no těch pár teček za tím co si seslal mi přijde docela podstatný

Re: Šavle
Posted: 18:44 04. May 2008
by photter
šavle NENÍ scimitar !!!!!!!!!!
scimitar je zbraň NWN a je to ta zbraň, co se často používá kvúli vysokýmu rozsahu kritickejch zranění, je to sečná zbraň a všechny odpovídající kouzla na to dou seslat, dá se na to vzít zaměření i specializace, naproti tomu
šavle není pro NWN zbraň, je to CEPová "vychytávka" a žádná z výše jmenovaných věcí s tim nejde
Re: Šavle
Posted: 18:45 04. May 2008
by MaSo
nejedná se o scimitar...o tom vím že ve hře je... ale o šavli...obouruční... schiavon či jak tomu říkáte...
Re: Šavle
Posted: 18:47 04. May 2008
by MaSo
šavle není pro NWN zbraň, je to CEPová "vychytávka" a žádná z výše jmenovaných věcí s tim nejde
Aha..to sem nevěděl...už chapu ...dobre

Re: Šavle
Posted: 18:48 04. May 2008
by photter
to je vcelku putna, podstatnej je "baseitem"
pro NWN engine je prostě zbraň jen to co přineslo NWN samotný a datadisky, ostatníma věcma se sice dá úspěšně mlátit ale pro engine to není zbraň se všema výše uvedenejma důsledkama
Re: Šavle
Posted: 18:51 04. May 2008
by igor
photter wrote:...
Dík za objasnění

Re: Šavle
Posted: 22:37 04. May 2008
by MaSo
Ja tež

Re: Šavle
Posted: 10:26 05. May 2008
by kucik
Myslim ze kouzlo magic weapon by ne to melo jit rozsirit. Porad ale nevim, o jakou zbran jde a jestli ji dovedu nejak identifikovat.
Re: Šavle
Posted: 14:49 05. May 2008
by skarbi
ToMaSo: To máš ještě dobrý, žes to zjistil takle brzo

Já na to jednou přišel s trpaslíkem,na minulym serveru, na 10.lvlu. Celou jeho kariéru sem lítal s obouručním kladivem. Ale všechny featy sem měl na to jednoruční

Pak sem teda přezbrojil,dyž sem na to přišel

Re: Šavle
Posted: 15:07 06. May 2008
by Raziel
Falchion...