Page 1 of 5
trofeje
Posted: 18:48 05. May 2008
by danielfojt
zdravim mam dotaz,nosim u sebe trofeje par bestii jako je kuze prastareho ledniho medveda,srdce vudce ohnivych elemntalu a taky hlavu vudce yetiju.jenze nejdou nikde prodat,onehda jsem sejmul vudce trolu a za jeho srdce byla 1000 zlatych,tak nevim ci je to chyba nebo je schvalne neprodejne,ale je to dost tezka polozka a nechce se mi ji tahat sebou tak diky za odpoved...
Re: trofeje
Posted: 19:01 05. May 2008
by Lord_Berserk
to bylo i pred Wipem... nebostik Lord Berserk je ukazoval detem v Ivory

hlavne hlavu vudce Orku
Re: trofeje
Posted: 19:59 05. May 2008
by skarbi
To srdce sme taky měli a myslim, že u nás střelit šlo
EDIT: Tak nic, to bylo srdce Krále salamandrů
Re: trofeje
Posted: 20:58 05. May 2008
by DenGrasse
koukal jsem do seznamu použitelnejch věcí na alchymii, ale... smůla. pokud hezky poprosíš melvika nebo kucika, možná je zapojej jako zpracovatelný itemy... už vidim, jak v kotli bublá hlava yetiho seniora...
PS: ze srdce fire elemental chiefa by možná šel připravit odvar ohnivé lebky

Re: trofeje
Posted: 21:35 05. May 2008
by nomis_b
Oni pak obcas sli najit artefaktovy recepty, no a prave na nej si musel sehant par nesmyslnych veci, jako hlavu nacelnika trolu, chluby manzelky stareho jezevce a podobny srandicky.. tak na to to asi je..
Re: trofeje
Posted: 23:33 05. May 2008
by kucik
... a v budoucnu zase bude.
Re: trofeje
Posted: 09:13 06. May 2008
by danielfojt
nomis_b wrote:Oni pak obcas sli najit artefaktovy recepty, no a prave na nej si musel sehant par nesmyslnych veci, jako hlavu nacelnika trolu, chluby manzelky stareho jezevce a podobny srandicky.. tak na to to asi je..
taky me to napadlo protoze jeden recept vlastnim a tamjsou takove silenosti jako srdce vudce prastarych vlku

Re: trofeje
Posted: 13:08 06. May 2008
by kaz
Hlavne to nestrkej do trezoru, ja tam dal Kuze samice snezneho tygra a ona se v te dimenzi nekam ztratila

(budu si muset promluvit se Solomonem

)
Re: trofeje
Posted: 13:22 06. May 2008
by danielfojt
kaz wrote:Hlavne to nestrkej do trezoru, ja tam dal Kuze samice snezneho tygra a ona se v te dimenzi nekam ztratila

(budu si muset promluvit se Solomonem

)
na trezor ani nemam zlato:)ale muzu si to dat k tobe:)

Re: trofeje
Posted: 11:41 12. May 2008
by Darien
Já mám dotaz na kůže - bylo mi řečeno, že se výkup kůží rapidně zvedl, potvrzují mi to někteří hráči - ale já jsem na své smrtí zakončené cestě v krynských horách ulovil řadu sněžných kůží (leopard, tygr) a přitom jsem za ně ve dvou obchodech dostal maximálně 39 zlatých - tohle asi není normální, ne? Za toho sněžného tygra to bylo možná 49... za leoparda asi 30, to mi přijde jako výsměch. Není v tom nějaká chybka?
Re: trofeje
Posted: 11:48 12. May 2008
by Krata
Jde o zkušenost.. pokud jsi zkušenej lovec tak lépe stahuješ věř a lépe ty kůže prodáš, zatímco nezkušenej prodá za mín nekvalitní kůži
Re: trofeje
Posted: 11:49 12. May 2008
by igor
Darien wrote:...
a kolik % ve stahování máš? Cena se odvíjí dynamicky od těch %, i když to co si dostal za toho sněžnýho tygra je fakt nějak málo.
Re: trofeje
Posted: 11:54 12. May 2008
by Darien
igor wrote:Darien wrote:...
a kolik % ve stahování máš? Cena se odvíjí dynamicky od těch %, i když to co si dostal za toho sněžnýho tygra je fakt nějak málo.
Celej problém je v roleplayingu. Jako druid jsem prostě od začátku odmítal vybíjet stáda jezevců a já nevím čeho všeho,j jen kvůli skillu....takže sbírání mám 89 procent, ale stahování mám skill 20%, což fakt nechápu, proč se promítá do PRODEJE??? nestačí, že stáhnu sotva každou čtvrtou kůží? Do háje to snad není možný..........

(
Re: trofeje
Posted: 11:57 12. May 2008
by igor
Darien wrote:...
Tak cena se odvíjí od skillu, protože když to neumíš tak to stahneš ještě s masem, někde je kůže protrhlá atp. když máš skill tak stahuješ kvalitně a víc za to i dostaneš. Ale to za kolik to prodáš by i na 0% nemělo bejt míň než to co bylo dřív, myslim si že u toho sněžnýho tygra byla kůže za 70zl? Pod tu cenu by ses dostat podle mě neměl.
Edit: taky se to promítá kvůli tomu že třeba někdo se skillem 100% stahnul najednou 5 kůží, což je blbost, proto je to kompenzovaný tim, že stahneš jenom jednu, ale dostaneš za ní víc.
Re: trofeje
Posted: 12:01 12. May 2008
by Darien
Takt o je krutý - to jsem v háji. Jako druid nemůžu trénovat na stovkách nebohých zvířat. JInými slovy jsem nahranej.