Page 1 of 1
SRAZ BRNO kveten? 2008
Posted: 18:04 06. May 2008
by nomis_b
Tak od breznoveho srazu uz par dnu uteklo.. tak je tady takova sance se sejit v Brne. Vim, ze je zkouskve, hodne prace a tak.. takze prijdte jen kdo chcete, nebudem nikoho premlouvat. Kdyz tam budu sedet jen Ja, Theogil a Awadar, taky nam taky bude dobre
Kdo by se k nam chtel pridat, tak at napise sem. neni jeste zadnej termin, ten by se mel dohodnout tady, podle toho, kolik se nas prihlasi. Mne osobne je to uplne jedno, jen at to neni noc pred zkouskou
Predbezne bych to videl mezi 12-31 kvetnem. Jestli fsak dohodnem behem dvou dni stredu vecer, jdu do toho taky
Uvazoval jsem, ze bychom ten sraz provedly v hospode Thalie :
http://www.thalie.cz/ Bude to stylove, je to ode mne kousek a prej tam maji dobre steaky, takze proc ne

. Pro ostatni je to blizko centra, takze se da na hlavak dojit pesky a od tama uz se snad vsichni domu dostanete.
Re: SRAZ BRNO kveten? 2008
Posted: 18:55 06. May 2008
by Zyga
Asi nemyslis prazskej hlavak, co? z toho bych pak mozna i domu trefil

este nevim jestli se zucastnim, brno je krapet z ruky
Re: SRAZ BRNO kveten? 2008
Posted: 22:47 06. May 2008
by nomis_b
Zyga wrote:Asi nemyslis prazskej hlavak, co? z toho bych pak mozna i domu trefil

este nevim jestli se zucastnim, brno je krapet z ruky
hm, bohuzel myslim ten brnenskej. A jestli se nenajde sponzor *kouka kolem* tak vam cestu neproplatime
Je to nastaveny jen jako posezeni v hospode, nic vic.. doufam, ze brnaci prijdou, jeslti prijde nekod navic, budu jen stasten, ale uprimne s tim moc nepocitam, kdyby vsak nekdo chtel, ubytovani by se naslo...
Re: SRAZ BRNO kveten? 2008
Posted: 00:26 07. May 2008
by steel_martin
Rád bych, ale je to daleko
Praha dejme tomu, ale Brno...
Re: SRAZ BRNO kveten? 2008
Posted: 14:34 11. May 2008
by nomis_b
Hm, tak to vypada,ze si tedy zajdu na pivo s Theogilem a Awadarem sam. No neva, mne teda urcite ne. Tak mi pak poslete PM zpravu, kdy mate cas a ja pak tohle vlakno smzu

Re: SRAZ BRNO kveten? 2008
Posted: 22:26 11. May 2008
by Within
Rozhodne je to bliz nez Praha alespon pro me a kdy ze to a v kolik? jen kdyby me chytla cestovni horecka tak abych nahodou neprijela o den drive a nebo pozdeji .

Re: SRAZ BRNO kveten? 2008
Posted: 22:30 11. May 2008
by nomis_b
no tak napis kdy se ti to hodi.. ja mam casu dosta theogil se jeste taky s awadarem nevyjadrili.. takze mas prilezitost to porad zmenit ku prospechu svemu

Re: SRAZ BRNO kveten? 2008
Posted: 09:54 12. May 2008
by Theogil I
No vzhledem k tomu že s k termínu moc nemáte co takhle 23.5. nebo 24.5. večer, nebo odpoledne na Pryglu ... zahrádka, douzované či grilované pochutiny, dobroty na přepáleném tuku ... no a pak třeba přesun do Thalie nebo kamkoli jinam.
Re: SRAZ BRNO kveten? 2008
Posted: 16:51 12. May 2008
by nomis_b
OK termin vyhovuje. Oba dva dny.
Re: SRAZ BRNO kveten? 2008
Posted: 18:14 12. May 2008
by Within
Me tedy nevyhovuje ..pockam az se trefite me do rukou

Re: SRAZ BRNO kveten? 2008
Posted: 18:40 12. May 2008
by Neithan1
Ak by ste to presunuli na nejaky rozumny termin po maturitach .. cize koniec maja (31. 5.), alebo zaciatkom juna ukazali by sme sa s marvinom aj my.
edit : zaciatkom toho Juna by sme urcite prisli, navrhujem hospodu Stredovekou

aspon na rozjazd.. aj ked je to v podstate jedno pretoze ak pojdeme vlakom dorazime uz ...v nalade.
Re: SRAZ BRNO kveten? 2008
Posted: 23:17 12. May 2008
by Krata
31 mám narozeniny, to ne.. sice vůbec nevim jesli dorazim ale co kdyby

Re: SRAZ BRNO kveten? 2008
Posted: 07:47 13. May 2008
by nomis_b
hele tak to udelame 23? nebo 24 sami tri, a pak kdyz bude zajem, se ot muze udelat znova 31. Ja sem v Brne furt.