Page 1 of 2

Volani banshee

Posted: 17:45 07. May 2008
by Sveneld
takova pripominka k tomuhle kouzlu - mozna zcestna a mozna ne - jde o to ze banshee je nemrtvy tvor jehoz krik zabiji zive bytosti, aspon takhle to funguje v jinych fantasy hrach (warhammer, s dnd si nejsem jistej ale urcite to bude minimalne podobny)
-takze proti tomuhle kouzlu by si zachrany hod mela hazet jak druzina tak vlastne i kouzelnik ktery ho sesila - protoze je preci zivej:) ... (vyjimku by jiste mel dostat Pale master)

-a jeste neco celkove k nekromancii: "ten kdo uziva nekromanticka kouzla = nekromancer"
takze magove kteri si hrajou na hodne chlapce a pritom maji featy se specializaci na nekromancii a radi pouzivaji kouzla jako napriklad prst smrti a zminene volani banshee, vlastne nejsou tak uplne hodni hosi...

-jinak thalie je svet plny vericich s minimem atheistu - vetsina tudiz touzi dostat se po smrti do neceho jako je nebe, nebo se prochazet po elyseiskych polich, nebo chlastat ve valhale anebo delet necoho takovyho. jenze nekromanticke umeni tohle prekazi, probudi vas to do nezivota jako otroka carodeje ktery zvlada nekromancii a na nejaky nebe, elysejske pole nebo valhalu muzete zapomenout...
-s nekromantama tudiz spolupracuji jen ti nejotrlejsi z otrlych a to jeste diky nejakemu hodne padnemu duvodu( zlato:) )...

Re: Volani banshee

Posted: 18:00 07. May 2008
by igor
Sveneld wrote: -a jeste neco celkove k nekromancii: "ten kdo uziva nekromanticka kouzla = nekromancer"
takze magove kteri si hrajou na hodne chlapce a pritom maji featy se specializaci na nekromancii a radi pouzivaji kouzla jako napriklad prst smrti a zminene volani banshee, vlastne nejsou tak uplne hodni hosi...
tak a teď Thalie přišla o všechny dobrý mágy :D

Re: Volani banshee

Posted: 18:12 07. May 2008
by kucik
Sveneld wrote:takova pripominka k tomuhle kouzlu - mozna zcestna a mozna ne - jde o to ze banshee je nemrtvy tvor jehoz krik zabiji zive bytosti, aspon takhle to funguje v jinych fantasy hrach (warhammer, s dnd si nejsem jistej ale urcite to bude minimalne podobny)
-takze proti tomuhle kouzlu by si zachrany hod mela hazet jak druzina tak vlastne i kouzelnik ktery ho sesila - protoze je preci zivej:) ... (vyjimku by jiste mel dostat Pale master)
Ano, tak by to melo byt, ale nejsem si jisty, ze to tak v soucasnosti funguje na Thalii. Sesilatel by tam mel mit jen zvyhodneny hod, protoze kdyz to kouzlo sesila, logicky vi, co bude nasledovat a tudiz se na to i nalezite pripravi.
Sveneld wrote: -a jeste neco celkove k nekromancii: "ten kdo uziva nekromanticka kouzla = nekromancer"
takze magove kteri si hrajou na hodne chlapce a pritom maji featy se specializaci na nekromancii a radi pouzivaji kouzla jako napriklad prst smrti a zminene volani banshee, vlastne nejsou tak uplne hodni hosi...
Aaano aaano. Nebudem na nikoho ukazovat prstem, ze. Zkus to vysvetlit tem dobrackym carodejum s nemrtvymi pritelicky.
Je to stale to stejne. Bud se chovat podle charakteru postavy a nebo holt zavrit oci a mit nej. build.

Re: Volani banshee

Posted: 18:13 07. May 2008
by Sveneld
...tak staci aby Svata inkvizice vypsala nalezite odmeny :P...

Re: Volani banshee

Posted: 18:16 07. May 2008
by steel_martin
Sveneld wrote:takova pripominka k tomuhle kouzlu - mozna zcestna a mozna ne - jde o to ze banshee je nemrtvy tvor jehoz krik zabiji zive bytosti, aspon takhle to funguje v jinych fantasy hrach (warhammer, s dnd si nejsem jistej ale urcite to bude minimalne podobny)
-takze proti tomuhle kouzlu by si zachrany hod mela hazet jak druzina tak vlastne i kouzelnik ktery ho sesila - protoze je preci zivej:) ... (vyjimku by jiste mel dostat Pale master)
Hmm.. nejsem proti :lol:
Sveneld wrote: -a jeste neco celkove k nekromancii: "ten kdo uziva nekromanticka kouzla = nekromancer"
takze magove kteri si hrajou na hodne chlapce a pritom maji featy se specializaci na nekromancii a radi pouzivaji kouzla jako napriklad prst smrti a zminene volani banshee, vlastne nejsou tak uplne hodni hosi...
Těžko říct.. nekromancie je v mnoha částech fantasy světa tabu, neboť jde o manipulaci s životem/neživotem a na někom, kdo se věnuje studiu těchto kouzel to musí být znát (špatná pověst, pobledlá kůže v důsledku manipulace s neg. energií), ale nemyslím si, že musí být zákonitě zlý.

Re: Volani banshee

Posted: 18:19 07. May 2008
by steel_martin
kucik wrote:Ano, tak by to melo byt, ale nejsem si jisty, ze to tak v soucasnosti funguje na Thalii. Sesilatel by tam mel mit jen zvyhodneny hod, protoze kdyz to kouzlo sesila, logicky vi, co bude nasledovat a tudiz se na to i nalezite pripravi.
V tom případě by ale tento zvýhodněný hod měla mít každá postava, co si hodí úspěšně na spellcraft, ne?

Re: Volani banshee

Posted: 18:22 07. May 2008
by Sveneld
zvyhodneni by mela mit postava co si dobre hodi na fort - prezije :)

Re: Volani banshee

Posted: 18:25 07. May 2008
by Sveneld
btw kolik by to zvyhodneni melo delat?
ja bych vic jak +2 nedal...

Re: Volani banshee

Posted: 18:51 07. May 2008
by nomis_b
Sveneld wrote: -s nekromantama tudiz spolupracuji jen ti nejotrlejsi z otrlych a to jeste diky nejakemu hodne padnemu duvodu( zlato:) )...
Hm, treba v podtemu je to uznavane povolani necromant. Nikdo se k nim nechova jako k zadnemu povlu, protoze tam vzdycky byli sou a budou.
Ale na povrchu.. jo to je holt jiny. Tam bych opravdu pro postavu, co ukaze necromanticke kouzlo pred jinou postavou moc schovivavej nebyl. Ale je to jen na ostatnich postavach, jak to zahrajou.
Pokud si dobrej mag kouzly necromanticky kouzla o samote taky to neni moc koser, ale s tim se asi nic moc delat neda.. Leda tak prepsat vsechny kouzla necromancie, ze jdou seslat jen pri zlem presvedceni :mrgreen:

Ad kvileni banshi : treba mag v posledni chvyli pred seslanim zavira oci a usi takze tu banshi nevidi :lol:

Kdyz vsak omezeni, tka zvyseny hod aspon o 3.
Otazka vsak zni, kdyz je nekdo necromant, ale neni Pale master, nemel by taky mit imunitu na toto kouzlo, kdyz cely svuj zivot zasvetil uceni se necromancii ? ( a proto ma zakazanou skolu vesteni, ktera ho dost oslabuje, protoze ani neuvidi ciziho neviditelneho kouzelnika a pod.)

Re: Volani banshee

Posted: 19:50 07. May 2008
by Zyga
Sveneld wrote: -takze proti tomuhle kouzlu by si zachrany hod mela hazet jak druzina tak vlastne i kouzelnik ktery ho sesila - protoze je preci zivej:) ... (vyjimku by jiste mel dostat Pale master)

-a jeste neco celkove k nekromancii: "ten kdo uziva nekromanticka kouzla = nekromancer"
takze magove kteri si hrajou na hodne chlapce a pritom maji featy se specializaci na nekromancii a radi pouzivaji kouzla jako napriklad prst smrti a zminene volani banshee, vlastne nejsou tak uplne hodni hosi...
-Hmm... tak v DnD ma caster na svy vlastni kvileni imku, parta to schyta naplno
-dobra postava by teoreticky i mohla ocas pouzivat nejakej ten prstik, ale zamereni nebo cokoliv jinyho je fakt zly

Re: Volani banshee

Posted: 19:54 07. May 2008
by Daanri
Sak pockajte ked takeho carodeja dostanu do ruk Azurovy magove, zmenia ho na tucnaka a bude pokoj. :mrgreen:

Re: Volani banshee

Posted: 23:20 07. May 2008
by Krata
Já hrát paladina na povrchu tak mlátim všechno co jen zavoní temnou energii.. jedno že je on 15 lvl a já druhej, prásku ho inkvizici... mrtvej oživenej králik je furt mrtvej a oživenej.. tudiž nekromacie :twisted:

Re: Volani banshee

Posted: 07:21 08. May 2008
by LDamian
Shifter lobby:

a pokud nahodou budete davat tu imku panum smrti, tak nezapomente taky na shiftery promenene do nemrtveho (epicky feat). Kdyz uz na ne funguji zbrane jako na nemrtve.

Konec shifter lobby:

Re: Volani banshee

Posted: 16:11 09. May 2008
by Shifter
No kdyby predemnou nekdo pouzil smrtici kouzlo, se zlou se potaze a to i kdyby to melo v damen pripade slouzit pro "dobrou" vec. Stejne tak hodnotim i urcite pritelicky a sumony. To plati i pro cleny druziny, nacez musim opet rict, ze mi schazi moznost pro paladina najit zlo.

Re: Volani banshee

Posted: 16:17 09. May 2008
by igor
Shifter wrote:nacez musim opet rict, ze mi schazi moznost pro paladina najit zlo.
a na základě čeho by si chtěl posuzovat, že je někdo zlej? Podle přesvědčení je to někdy docela nejednoznačný... třeba někdo má zlý přesvědčení, protože to co dělá neni přijatelný pro zákonně dobrý, ale podle sebe nebo v zájmu jiných dělá dobrou věc. Na druhou stranu někdo má třeba dobrý přesvědčení, ale používá nekromantský kouzla...