Page 1 of 1

Křídla a ocasy

Posted: 09:54 08. May 2008
by monstera
Sandra má křídla. Na Dragonu mám taky aasimara, tam má křídla hned od počátku. Na rozdíl od Thalie tam lze křídla obléknutím pláště skrýt, zatím co tady lezou zkrs plášť ven. Totéž se týká ocasů u tieflingů.
Je to bug nebo záměr ?
Pokud je to bug, je to chyba postavy nebo pláště, a je odstranitelná ?
Pokud je to záměr, aby se subrasy nemohly skrývat , je potom normální, aby tieflingové na každého pokřikovali " ocas není vidět" ?
To má Sandra křičet "Nemám křídla, to se vám jenom zdá !" ?

Re: Křídla a ocasy

Posted: 09:57 08. May 2008
by Daanri
Su 2 verzie plastov, jednym sa daju kridla skovat a druhym nie. Neviem ako su dane v hre. Co sa tyka ocasu u tieflingov tak ten nejde skovat ziadnym z plastov, cize je to bug.

Re: Křídla a ocasy

Posted: 10:49 08. May 2008
by kucik
Rozdil vidim v tom, ze zatimco ocas tieflinga imho neni velky problem schovat do kalhot, nebo pod suknici, nedovedu si predstavit, jak nekdo schova, nebo dokonce zamaskuje kridla s rozpetim v radu metru.
Za bug bych povazoval, pokud pod neco jdou skryt.

Re: Křídla a ocasy

Posted: 10:59 08. May 2008
by Rejty
Taky povazuji za hloupost skryvat kridla pod plast. Nejsou to zadna musi kridelka...

Re: Křídla a ocasy

Posted: 12:05 09. May 2008
by Pajule
mně přijde krapet blbost , že má postava křídla až od 15lvl ...aasimar i okřídlenej elf i tiefling se s tim rodí a na víc ne každej dosáhne 15lvl *uculí se* zajímal by mě důvod..třeba je dorej že..ale mně to přijde prostě divný

Re: Křídla a ocasy

Posted: 12:31 09. May 2008
by kucik
Pajule wrote:... zajímal by mě důvod..
Aby to nevypadalo jak v drubezarne?

Re: Křídla a ocasy

Posted: 17:03 09. May 2008
by Pajule
kucik wrote:
Pajule wrote:... zajímal by mě důvod..
Aby to nevypadalo jak v drubezarne?


to možná jo , ale jako je to prostě divný... :mrgreen:

Re: Křídla a ocasy

Posted: 17:11 09. May 2008
by Daanri
No tak to ber tak ze na Thalii ich nemaju od narodenia ale vyrastaju im az nejak casom, resp. vekom. A uz to az tak divne neni. :wink:

Re: Křídla a ocasy

Posted: 17:24 09. May 2008
by igor
Daanri wrote:No tak to ber tak ze na Thalii ich nemaju od narodenia ale vyrastaju im az nejak casom, resp. vekom. A uz to az tak divne neni. :wink:
Jako někomu v pubertě začnou růst vousy, tak aasimarům začnou růst křídla a je to ;))