Trofeje
Posted: 11:51 08. May 2008
Krev Krivilie nejde ani zpracovat v alchymii a teď už ani prodat jako trofej.
Zrovna včera sem měl 10 flašek tý krve a 2 flašky, těch 10 si vetešník vzal a ty další 2 už ne.steel_martin wrote:Krev Krivilie nejde ani zpracovat v alchymii a teď už ani prodat jako trofej.