Page 1 of 1

Hleda se dobrovolnik na tvorbu!!!

Posted: 13:26 08. May 2008
by Rejty
Hleda se dobrovolnik na tvorbu lokaci plujicich lodi. Pristavy po dohode zaslu, aby byl vzhled lodi sjednoceny... Zajemci necht se ozvou do PM a nebo na ICQ.

Re: Hleda se dobrovolnik na tvorbu!!!

Posted: 11:45 12. Jun 2008
by Hacanus
No ja bych to rad skusil snad mi Daanri helfne s toolsetem pak se rad zapojim :D

Re: Hleda se dobrovolnik na tvorbu!!!

Posted: 11:46 12. Jun 2008
by Hacanus
nevim jak ty lode ale rad bych skusil udelat nejake lokace jestli je to potreba :D

Re: Hleda se dobrovolnik na tvorbu!!!

Posted: 11:47 12. Jun 2008
by Rejty
No, brzo, uz jsem si je musel udelat sam. :lol: Ozvi se Daanrimu na pomoc s lokacema.

Re: Hleda se dobrovolnik na tvorbu!!!

Posted: 11:52 12. Jun 2008
by Hacanus
Rika se radsi pozde nez nikda :D :D :D
Vytahnu Daanriho na par piv a dohodneme to :D :D

Re: Hleda se dobrovolnik na tvorbu!!!

Posted: 22:25 14. Aug 2008
by Majky
Zdravim damy, po debate s Daanrim, podla vsetkeho, by som sa mal pridat do tymu pre tvorbu lokacii. Zatial som nove ucho na Thalii, ale nejake koderske znalosti som si priniesol, kedze sa tym zivim :roll: . Cas ukaze.