Page 1 of 1

Gruberik

Posted: 17:45 08. May 2008
by Jachym
V Gruberiku jsou špatně umístěny včely (nedá se k jednomu úlu dostat) a dávají starý med který je k ničemu asi je to pozůstatek z minulosti.

Re: Gruberik

Posted: 15:58 12. May 2008
by melvik
v ktere lokaci ?

Re: Gruberik

Posted: 16:57 12. May 2008
by Jachym
Je no která lokace je to za hospodou Gruberik jih

Re: Gruberik

Posted: 17:00 12. May 2008
by melvik
v toolu to nepoznam :/. Sem si nemel davat obrazek superveverky :(

Re: Gruberik

Posted: 18:05 12. May 2008
by Theo
melvik wrote:v toolu to nepoznam :/. Sem si nemel davat obrazek superveverky :(
Vies co chcem povedat ... :D

Re: Gruberik

Posted: 23:20 12. May 2008
by Krata
to je jedna a ta samá nebo máš takovou specialní jednotku veverek? už byla veverka s lopatkou, army veverka a ted superveverka :) .. to nepočítám chvilkové vtělení v boha

Re: Gruberik

Posted: 00:51 13. May 2008
by melvik
no obcas se necham nekde vyfotit :oops: