Vyber obete utoku nepriatela
Posted: 00:15 09. May 2008
Zdravim, tak by som sa chcel spytat od coho zavysi na koho z party bude nepriatelske NPC utocit... myslim ze sa to tu preberalo uz v suvislosti s mulou, ale zda sa mi, ze tam nebolo ziadne konkretne vysvetlenie a navyse boj v parte je trosku odlisne kafe.
Chodievam casto len ja trpaslik s kamaratom clovekom panom zbrane.Vzdy a za kazdych okolnosti kazde NPC utoci na neho.Lvl mame obaja rovnaky.Zaujima ma to preto lebo tym pada akakolvek strategia pri bojoch,pretoze ja som lepsi v obrane on zasa dava smrtiace zasahy.Ale kedze oni utocia na neho vysledok takmer kazdeho boja je taky ze on je doranany ako kura a ja bez skriabnutia pretoze hoci som specializovany na obranu a schytavanie ran tak na mna ziadna nejde.
Priklad za vsetko:
- ja tazko raneny bojujem s ladovym medvedom, ziadny tazky suboj, v tom sa kamarat objavi "nezranen" spoza skaly asi desat metrov za mnou a "lehce ranen" medved okamzite vybehne po nom
Takze urcite to nie je vyber podla toho kto je lahsi ciel, lebo z toho pohladu je urcite tazko ranena bytost lahsi ciel. Nie je to ani o tom kto zautoci na dane NPC prvy. Nie je to ani o vzdialenosti od daneho NPC. Tak prosim v com je ten figel?
Chodievam casto len ja trpaslik s kamaratom clovekom panom zbrane.Vzdy a za kazdych okolnosti kazde NPC utoci na neho.Lvl mame obaja rovnaky.Zaujima ma to preto lebo tym pada akakolvek strategia pri bojoch,pretoze ja som lepsi v obrane on zasa dava smrtiace zasahy.Ale kedze oni utocia na neho vysledok takmer kazdeho boja je taky ze on je doranany ako kura a ja bez skriabnutia pretoze hoci som specializovany na obranu a schytavanie ran tak na mna ziadna nejde.
Priklad za vsetko:
- ja tazko raneny bojujem s ladovym medvedom, ziadny tazky suboj, v tom sa kamarat objavi "nezranen" spoza skaly asi desat metrov za mnou a "lehce ranen" medved okamzite vybehne po nom
Takze urcite to nie je vyber podla toho kto je lahsi ciel, lebo z toho pohladu je urcite tazko ranena bytost lahsi ciel. Nie je to ani o tom kto zautoci na dane NPC prvy. Nie je to ani o vzdialenosti od daneho NPC. Tak prosim v com je ten figel?