Page 1 of 3

Karathský turnaj

Posted: 16:35 09. May 2008
by LDamian
Turnaj se tedy přesouvá na příští týden (17.-18.5) již oficiálněji a pod taktovkou Daanriho. Úpravy pravidel a podobné věci budou včas zveřejněny.


Karathský turnaj

Slyšte, slyšte.

Dne 12. 2. 1496 k.l. se koná turnaj v Karathe. Celá událost se bude odehrávat v podzemní aréně ve Vojenské Akademii Brana Rozvážného v slovutném městě Karatha. Zváni jsou všichni – dámy i páni, urození i stavu prostého, bojovníci, paladinové, potulní mniši, kněží, lovci i mágové, všichni s výjimkou nepřátel Karathy. Přijďte se pobavit, utužit se v boji, přiučit se nové kousky i předvést vlastní umění.

Kdo přijde, již napůl zvítězil!


//OOC:

Uběhl dlouhý čas a turnaj je tu zas. :) Celá akce se bude konat v neděli 11.5.2008 po restartu v 18:00 – doufám, že to datum jsem přepočítal na Karathský čas správně, když ne, tak mne omluvte a dosaďte si datum jak má být.

Je to poněkud narychlo, ale doufám, že se uvolí nějaký DM, který by to organizoval. Když ne, jistě se toho chopí některá z hráčských postav. :)

Viděl bych to tak jako vždy zatím pojaté spíše neformálně, takže to neberte zbytečně vážně, neřešte dopředu kdo má proti komu šanci a kdo ne a zda má cenu tam chodit a pokud vás podobné akce baví, kašlete na to, že vám chybí level do toho, aby váš build byl super a nemáte vybavení a prostě přijďte – klidně i na prvním levelu. Budeme se snažit stavět proti sobě v první řadě rovnocenné soupeře, takže je klidně možné, že i na prvním levelu pár soubojů vyhrajete. :) Ještě připomínám, že v aréně při smrti nepřicházíte o žádné expy. Obě předchozí akce byly povedené a zábavné a věřím, že i tentokrát se všichni budeme bavit.

Vítáni jsou i diváci, případní léčitelé a jakékoli další i nebojové funkce, které si vymyslíte. Fajn byly minule možnosti sázek a doufám, že i tentokrát se toho nějaká podnikavá postava ujme. Sponzoři jsou samozřejmě také vítáni. Koneckonců není zatím moc společenských akcí.

Pravidla turnaje:
1. Turnaj je otevřen pro veškeré rasy a povolání – s výjimkou ras Karathe nepřátelských.
2. Platí se klasické vstupné do arény – tedy tuším 150 zlatých.
3. Bojovat se bude 1 vs 1. Při nižším počtu účastníků každý s každým, při větším počtu vyřazovacím způsobem. Při vyřazovacím způsobu bude snaha zohlednit to tak, aby ti očividně slabší nastupovali zpočátku proti slabším a ti silnější proti silnějším.
4. Vítězit se bude podle stylu boje (každý s každým nebo vyřazovací) buďto na body nebo podle toho kdo nakonec zůstane nevyřazen. Za prohru je 0 bodů, za remízu 1 bod a za vítězství 2 body.
5. V průběhu celé akce se samozřejmě dodržuje RP alespoň v běžném rozsahu.

Průběh turnaje:
1. Účastníci se mohou přihlásit kdykoli od nynějšího data do zahájení turnaje. Je tedy možno přijít i na poslední chvíli před zahájením na turnaj, ale bylo by dobré, kdyby jste sem napsali, že plánujete přijít – ať máme představu, s kolika postavami počítat.
2. Mohou se používat libovolné zbraně, kouzla, vybavení, lektvary, svitky, dovednosti, taktiky.
3. Jezdecká zvířata, otroci, zmámená monstra a podobně jsou zakázána.
4. Soupeři se podle pokynů rozhodčího postaví na 10 kroků od sebe. Oba budou až do zahájení souboje bez jakýchkoli podpůrných kouzel, bez vyvolaných přítelíčků, summonů, nebudou se skrývat a budou ve své přirozené podobě... Souboj bude zahájen pokynem rozhodčího. Jakmile je souboj zahájen, je povoleno vše, kromě útoků vedených záměrně na diváky či rozhodčího a opuštění vymezeného prostoru.
5. Souboj končí „smrtí“ nebo vzdáním se jednoho ze soupeřů, případně kdykoli řekne rozhodčí. Automaticky také prohrává soupeř, který se nedostaví k boji. Rozhodčí vyhlašuje vítěze.
6. Pokaždé, když někdo z bojujících využije magii nebo své schopnosti aby se skryl druhému, začne odpočítávání – rozhodčí ho může provádět v duchu nebo nahlas, dle své úvahy. Pokud se skrytý neobjeví dříve, než rozhodčí napočítá do deseti, nebo po výzvě rozhodčího aby se objevil, prohrál.
7. V případě, že se ukryjí oba soupeři a neobjevují se, boj uvízne na mrtvém bodě a žádná ze stran nebude schopna po dobu pěti minut zvítězit nebo kdykoli když to rozhodčí oznámí, dochází k remíze.
8. Konečný verdikt vždy přísluší rozhodčímu a všichni jsou povinni ho respektovat. Rozhodčí je oprávněn případná nevyhovující pravidla upravit kdykoli v průběhu turnaje.

PS: pravidla jsou obdobná těm předchozím. Vzhledem k tomu, že turnaj se dlouho nekonal a hodně věcí se změnilo to myslím nebude na škodu věci.

Odměna:
Věřím, že nějaká bude. :wink:

Re: Karathský turnaj

Posted: 17:20 09. May 2008
by Krata
Pokusim se abych tam byl a vzal s sebou hodně dalších :twisted:

(vtip)

Re: Karathský turnaj

Posted: 17:23 09. May 2008
by igor
Krata wrote:Pokusim se abych tam byl a vzal s sebou hodně dalších :twisted: (vtip)
Eeej co máte proti černym, to je diskriminace.

Re: Karathský turnaj

Posted: 17:27 09. May 2008
by nomis_b
igor wrote:
Krata wrote:Pokusim se abych tam byl a vzal s sebou hodně dalších :twisted: (vtip)
Eeej co máte proti černym, to je diskriminace.
Jo, nechte nam pred ivory na zemi pozvanku at se to dozvime i IC a my prijdem v hojnem poctu :twisted:
Aspon si pak udelame turnaj: bili vs ti lepsi :twisted:

Re: Karathský turnaj

Posted: 17:30 09. May 2008
by LDamian
Sakra práce s těmi nepřáteli Karathy je to ještě horší než minule! Se tam dole množíte jak mno jak černý! :)

KARATHA DO TOHO!!

Re: Karathský turnaj

Posted: 17:31 09. May 2008
by photter
hele, nechcete s turnajema počkat, až bude fungovat to otevřený město ?
takhle budete horko těžko honit účast

Re: Karathský turnaj

Posted: 17:56 09. May 2008
by danielfojt
photter wrote:hele, nechcete s turnajema počkat, až bude fungovat to otevřený město ?
takhle budete horko těžko honit účast

ja prijdu,tedy snad,a cerne bych tam taky pustil,jen bych je pak :D neozivoval

Re: Karathský turnaj

Posted: 17:59 09. May 2008
by Zyga
Hehe, zatim to vypada ze na danielfojta vlitne cely podtemno, zmasakruje ho a pudem zas domu :twisted: jako klidne bych se zucastnil, ale nekde dal od Karathy :mrgreen:

Re: Karathský turnaj

Posted: 18:01 09. May 2008
by danielfojt
Zyga wrote:Hehe, zatim to vypada ze na danielfojta vlitne cely podtemno, zmasakruje ho a pudem zas domu :twisted: jako klidne bych se zucastnil, ale nekde dal od Karathy :mrgreen:
a neslo by to po jednom,abych si nezpotil dres :D

Re: Karathský turnaj

Posted: 18:05 09. May 2008
by Zyga
danielfojt wrote:
Zyga wrote:Hehe, zatim to vypada ze na danielfojta vlitne cely podtemno, zmasakruje ho a pudem zas domu :twisted: jako klidne bych se zucastnil, ale nekde dal od Karathy :mrgreen:
a neslo by to po jednom,abych si nezpotil dres :D
neboj, na to se zpotit nebudes mit dost casu :wink:

Re: Karathský turnaj

Posted: 18:07 09. May 2008
by danielfojt
Zyga wrote:
danielfojt wrote:
Zyga wrote:Hehe, zatim to vypada ze na danielfojta vlitne cely podtemno, zmasakruje ho a pudem zas domu :twisted: jako klidne bych se zucastnil, ale nekde dal od Karathy :mrgreen:
a neslo by to po jednom,abych si nezpotil dres :D
neboj, na to se zpotit nebudes mit dost casu :wink:


no teda,to je asi taky fakt :(

Re: Karathský turnaj

Posted: 18:09 09. May 2008
by melvik
tomuhle se rika OOC terror :)

Re: Karathský turnaj

Posted: 18:11 09. May 2008
by danielfojt
melvik wrote:tomuhle se rika OOC terror :)
to je rasismus proti bilejm :D

Re: Karathský turnaj

Posted: 18:27 09. May 2008
by steel_martin
LDamian wrote:Celá akce se bude konat v neděli 4.5.2008 po restartu v 18:00


Zdá se mi to, nebo už je po turnaji? :lol:

EDIT: Jinak jsem samozřejmě také pro to, aby se turnaj konal zejména mezi osmnáctou hodinou a šestou hodinou ranní..

EDIT2: Dal jsem druhou možnost. BTW: Ta poslední možnost je tam zbytečně.. přece si nemyslíte, že bysme vás dobrovolně ujišťovali, že.... *zamyslí se* ... moment :twisted: ... *vyskočí z psaní zprávy a zašrtne poslední možnost*

Re: Karathský turnaj

Posted: 18:37 09. May 2008
by LDamian
steel_martin wrote:
LDamian wrote:Celá akce se bude konat v neděli 4.5.2008 po restartu v 18:00


Zdá se mi to, nebo už je po turnaji? :lol:


Mno jo no... přehlédl jsem se v diáři o jeden řádek. To mám z toho, že se pokouším počítat Karathský čas. :wink: Díky za upozornění. :)