Page 1 of 18
Galerie - ze života postav
Posted: 14:09 11. May 2008
by Rejty
Ze života postav...
Re: Galerie - ze života postav
Posted: 14:15 11. May 2008
by Rejty
Laen s Tharenem si vyřizují účty po svém...
Re: Galerie - ze života postav
Posted: 14:16 11. May 2008
by Rejty
Smrdutý Vrog si vyrazil do pouště...
Re: Galerie - ze života postav
Posted: 14:34 11. May 2008
by Rejty
Výprava ostrovanů...
Re: Galerie - ze života postav
Posted: 15:34 11. May 2008
by Rejty
Setkání v jeskyni...
Re: Galerie - ze života postav
Posted: 15:38 11. May 2008
by Rejty
Ze života ivorských dobrodruhů...
Re: Galerie - ze života postav
Posted: 16:41 11. May 2008
by xyz
Sexy paladin Balian a jeho družka

Re: Galerie - ze života postav
Posted: 22:37 11. May 2008
by nomis_b
bezny zivot otroka, zajemci vitani
Hrani s predmety:

Houpani se na houpacce:

koupani:

Re: Galerie - ze života postav
Posted: 00:30 12. May 2008
by igor
Když trestanému nervy ujedou
a pěst v sebeobraně vystřelí,
drowky zlomyslně se ušklíbnou,
otrok poukázku z mučírny obdrží.
Spoustu novinek se dozvídá,
jak se klanět a zdravit má.
Po skončení zvrhlé drowí zábavy,
vlastní krev drhne otrok z podlahy.
Re: Galerie - ze života postav
Posted: 20:48 12. May 2008
by skarbi

- Malá momentka z naší Hagolský arény :o)
Re: Galerie - ze života postav
Posted: 17:40 13. May 2008
by Žorž
Aby tu to Podtemno nepřevládalo....jedno obstaróžnější pátrání Ivorské domobrany v zarostlých horách. Branec Gardakan a strážmistr Najív k službám:
Re: Galerie - ze života postav
Posted: 09:41 21. May 2008
by nomis_b
Lokace co na mne v podtemnu vcera zapusobila. Aneb v jednoduchosti je sila. Cely den sme prochazeli temnymi tunely, az sme narazili na jezirko:

Re: Galerie - ze života postav
Posted: 12:14 21. May 2008
by mor
Re: Galerie - ze života postav
Posted: 12:15 21. May 2008
by mor
Nekdy se proste nedari a nedari.
Re: Galerie - ze života postav
Posted: 23:18 25. Jun 2008
by Lord_Berserk
Timto dekuju DM - Calime za mini-questik

Kazuko je ve vezeni...nema to kdo uklizet
