Page 1 of 11

Galerie - srandičky

Posted: 14:10 11. May 2008
by Rejty
Vtipné situace ze hry...

Re: Galerie - srandičky

Posted: 14:18 11. May 2008
by Rejty
Vlkodlak svačí...

Re: Galerie - srandičky

Posted: 14:19 11. May 2008
by Rejty
DM hrátky...

Re: Galerie - srandičky

Posted: 14:25 11. May 2008
by Rejty
Kazuko vs Kazuko

Re: Galerie - srandičky

Posted: 14:26 11. May 2008
by Rejty
Zkouška trenéra...

Re: Galerie - srandičky

Posted: 14:27 11. May 2008
by Rejty
Telekineze

Re: Galerie - srandičky

Posted: 15:31 11. May 2008
by Rejty
Invaze mul

Re: Galerie - srandičky

Posted: 15:59 11. May 2008
by igor
To si takhle hrál Pepa s Igorem v létě na písku :D

Re: Galerie - srandičky

Posted: 16:09 11. May 2008
by igor
Chybička se vloudila :)

Re: Galerie - srandičky

Posted: 22:25 12. May 2008
by xyz
Dej pac!

Re: Galerie - srandičky

Posted: 23:02 12. May 2008
by igor
Nevhodné pro hráče pod 18 let.

Re: Galerie - srandičky

Posted: 14:37 18. May 2008
by Lord_Berserk
Kazuko & Berserk (postrach N'Abarn)
Kazuko & Berserk (postrach N'Abarn)

Re: Galerie - srandičky

Posted: 12:42 19. Jun 2008
by igor
Kazuko píše...

Re: Galerie - srandičky

Posted: 16:31 05. Aug 2008
by Žorž
A to takhle daleko v písečných dunách musel vydržet celou ledovou noc...sakra, sem to ale krutej DM!

Re: Galerie - srandičky

Posted: 16:49 05. Aug 2008
by Žorž
Tohle jsem někde vyhrábl, stalo se již dávno...mám dojem, že původcem nebožákových útrap nebyla vražedná slípka...ale přece jen...možná tahala za nitky. ;)